امام على عليه السلام : أشْرَفُ الخَلائقِ التّواضُعُ و الحِلْمُ و لِينُ الجانِبِ؛ شريفترين خويها فروتنى و بردبارى و نرمخويى است.
 
 
 
 
 
 
 
 اخبار

تولید فایل صوتی منظومه «حیدربابایه سلام»

کتاب ، دروازه ورود به سعادت و سلامت اجتماعی

سوار شدن به اتوبوس بدون ماسک ممنوع است/لزوم رعایت فاصله اجتماعی در داخ ...

وضعیت کرونا در آذربایجان شرقی، هر روز وخیم‌تر می‌شود

راه اندازی موکب اربعین در فضای مجازی/ استقبال خوب خانواده‌ها از برنامه ...

آرشیو Print RSS
 
 










 
 
 
 برنامه پیش رو

 
 
 
 
 
 
نفرات برگزیده مسابقه انوار الهی فرهنگسرای الغدیر اعلام شد

نفرات برگزیده مسابقه انوار الهی فرهنگسرای الغدیر اعلام شد

نفرات برگزیده مسابقه انوار الهی انتخاب و معرفی شدند.
پنجشنبه هشتم آبان 1399
تعداد بازدید: 8
 اجرای طرح ملی سنجش بینایی کودکان 3 تا 6 ساله در فرهنگسرای بزرگ الغدیر

با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، کودکان 3 تا 6 سال بینایی سنجی می شوند
اجرای طرح ملی سنجش بینایی کودکان 3 تا 6 ساله در فرهنگسرای بزرگ الغدیر

در جهت پیشگیری از تنبلی چشم کودکان و عوارض ناشی از آن در بزرگسالی طرح ملی غربالگری تنبلی چشم روز 6 آبان ماه و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار می شود.
دوشنبه پنجم آبان 1399
تعداد بازدید: 7
با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی صورت گرفت؛

با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی صورت گرفت؛

توزیع نان‌ نذری بسته بندی شده در فرهنگسرای الغدیر/گزارش تصویری
پنجشنبه بیست و چهارم مهر 1399
تعداد بازدید: 40
کارگاه آموزشی مهارت های قبل از ازدواج با عنوان بررسی راهکارهای ازدواج موفق

در فرهنگسرای الغدیر برگزار شد؛
کارگاه آموزشی مهارت های قبل از ازدواج با عنوان بررسی راهکارهای ازدواج ...

کارگاه آموزشی راهکارهای ازدواج موفق از سلسله کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های قبل از ازدواج در فضای باز محوطه فرهنگسرای الغدیر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.
پنجشنبه بیست و چهارم مهر 1399
تعداد بازدید: 19
مسابقه نقاشی " انوار الهی" ویژه کودکان عضو خانه مادر و کودک فرهنگسرای بزرگ الغدیر

به مناسبت دهه پایانی ماه صفر برگزار می‌شود؛
مسابقه نقاشی " انوار الهی" ویژه کودکان عضو خانه مادر و کودک فرهنگسرای ...

به مناسبت دهه پایانی ماه صفر مسابقه نقاشی " انوار الهی" ویژه کودکان عضو خانه مادر و کودک فرهنگسرای بزرگ الغدیر به صورت مجازی برگزار می‌شود.
يکشنبه بیستم مهر 1399
تعداد بازدید: 38
 مراسم سوگواری اربعین حسینی  در فرهنگسرای بزرگ الغدیر

با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستور العمل های بهداشتی برگزار شد:
مراسم سوگواری اربعین حسینی در فرهنگسرای بزرگ الغدیر

به مناسبت اربعین حسینی، مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در فرهنگسرای الغدیر برگزار شد.
چهارشنبه شانزدهم مهر 1399
تعداد بازدید: 46
طرح ملی سنجش بینایی کودکان 3 تا 6 ساله

در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار شد؛
طرح ملی سنجش بینایی کودکان 3 تا 6 ساله

در جهت پیشگیری از تنبلی چشم کودکان و عوارض ناشی از آن در بزرگسالی طرح ملی غربالگری تنبلی چشم، با رعایت پروتکل های بهداشتی در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار شد.
چهارشنبه شانزدهم مهر 1399
تعداد بازدید: 14
اولین دوره آموزش مجازی کلاس های آموزش به روش ابزار در  فرهنگسرای الغدیر ثبت نام می شود.

ثبت نام اولین دوره آموزش مجازی کلاس های آموزش به روش ابزار
اولین دوره آموزش مجازی کلاس های آموزش به روش ابزار در فرهنگسرای الغدی ...

پس از تداوم روند افزایشی شیوع ویروس کرونا در کشور و تاکید ستاد ملی مبارزه با کرونا به پرهیز از خروج غیرضروری از خانه،آموزش‌های واحد مادر و کودک فرهنگسرای الغدیر به ‌صورت مجازی دوام می یابد.
چهارشنبه شانزدهم مهر 1399
تعداد بازدید: 51
بررسی راهکارهای ازدواج موفق در کارگاه آموزشی مهارت های قبل از ازدواج

بررسی راهکارهای ازدواج موفق در کارگاه آموزشی مهارت های قبل از ازدواج

راهکارهای ازدواج موفق در کارگاه روانشناسی فرهنگسرای بزرگ الغدیر مورد بررسی قرار گرفت.
شنبه دوازدهم مهر 1399
تعداد بازدید: 28
دوره ی آموزش حفظ قرآن کریم ویژه نونهالان

توسط واحد مهد قرآن فرهنگسرای الغدیر برگزار می شود:
دوره ی آموزش حفظ قرآن کریم ویژه نونهالان

مهد قرآن فرهنگسرای الغدیر در راستای اشاعه فرهنگ قرآنی در جامعه اقدام به برگزاری دوره ی آموزش حفظ قرآن کریم ویژه نونهالان کرده است
چهارشنبه نهم مهر 1399
تعداد بازدید: 21
گفتگو با حاج حسین شاهد خطیبی، فرمانده جنگ سخت و نرم، رزمنده و جانباز شیمیایی جنگ تحمیلی

به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛
گفتگو با حاج حسین شاهد خطیبی، فرمانده جنگ سخت و نرم، رزمنده و جانباز ش ...

همزمان با هفته دفاع مقدس، حاج حسین شاهد خطیبی، جانباز شیمیایی و رزمنده و جانباز دفاع مقدس، حجت نادری در فرهنگسرای بزرگ الغدیر حضور یافتند.
سه شنبه هشتم مهر 1399
تعداد بازدید: 25
مراسم اهدای جوایز و لوح تقدیر به نفرات برتر مسابقات غدیر خم/ ارسال جوایز برندگان سایر استان‌ها

در فرهنگسرای الغدیر برگزار شد؛
مراسم اهدای جوایز و لوح تقدیر به نفرات برتر مسابقات غدیر خم/ ارسال جوا ...

مراسم اهدای جوایز و لوح تقدیر به نفرات برتر مسابقات غدیر خم در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار شد.
يکشنبه ششم مهر 1399
تعداد بازدید: 37
نمایشگاه دفاع مقدس به صورت حضوری و مجازی

با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در حال برگزاری است؛
نمایشگاه دفاع مقدس به صورت حضوری و مجازی

همزمان با هفته دفاع مقدس، نمایشگاه دفاع مقدس در فرهنگسرای الغدیر در حال برگزاری است.
يکشنبه ششم مهر 1399
تعداد بازدید: 23
آرشیو Print RSS
 
 
برنامه ترم ششم دور‌های آموزشی واحد آموزش شهروندی

بهمن‌ماه 1398

 
 
ردیف نام مربی عنوان کلاس زمان برگزاری ساعت برگزاری محل برگزاری شروع کلاس
1 خانم فرخی خیاطی ترم 2 الف شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
2 خانم فرخی خیاطی ترم 1 الف یک شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
3 خانم فرخی خیاطی ترم 1 ب دوشنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
4 خانم فرخی خیاطی ترم 2 ب دوشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
5 خانم فرخی خیاطی ترم 3 سه شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 15بهمن
6 خانم فرخی خیاطی ترم 2ج چهارشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
7 خانم فرخی خیاطی ترم 1ج چهارشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
8 خانم فرخی خیاطی ترم 4 پنجشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
9 خانم جوادی تابلو فرش شنبه 8:30تا11:45 کارگاه فرش 19بهمن
10 خانم جوادی عروسک کچه شنبه و دوشنبه 12:30تا14 کارگاه فرش 19بهمن
11 خانم جوادی خیاطی ترم (2)  لباس کودک یکشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
12 خانم جوادی خیاطی (1) یکشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
13 خانم جوادی خیاطی (3) شلوار دوزی دوشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
14 خانم جوادی سیسمونی نمد (1) سه شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 15بهمن
15 خانم جوادی سیسمونی نمد (2) سه شنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 15بهمن
16 خانم جوادی چادر دوزی چهارشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
17 خانم جوادی کیف دوزی چهارشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
18 خانم جوادی نمد پنج شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
19 خانم جوادی عروسک دوزی پنج شنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
20 خانم الهام رهنما دسر 1 دوشنبه 8:30 تا11:45 آشپزخانه 21بهمن
21 خانم الهام رهنما کیک ، نوشیدنی و بستنی 2 دوشنبه 12:30تا15:30 آشپزخانه 21بهمن
22 خانم الهام رهنما سالاد و پیش غذای مجلسی پنجشنبه 8:30 تا11:45 آشپزخانه 17بهمن
23 خانم الهام رهنما کیک ، نوشیدنی و بستنی 1 پنجشنبه 12:30تا15:30 آشپزخانه 17بهمن
24 خانم آراسته آشپزی سنتی 1 شنبه 8:30 تا 11:45  آشپزخانه 19بهمن
25 خانم آراسته شله شوربا شنبه 12:30 تا 15:30  آشپزخانه 19بهمن
26 خانم آراسته کیک و شیرینی شب عید الف یکشنبه 8:30 تا 11:45 آشپزخانه 20بهمن
27 خانم آراسته آشپزی مدرن 1 یکشنبه 12:30 تا 15:30 آشپزخانه 20بهمن
28 خانم آراسته آشپزی مدرن 2 سه شنبه 8:30 تا 11:45 آشپزخانه 15بهمن
29 خانم آراسته خاگینه سه شنبه 12:30 تا 15:30 آشپزخانه 15بهمن
30 خانم آراسته آشپزی شب عید چهارشنبه 8:30 تا 11:45 آشپزخانه 16بهمن
31 خانم آراسته کیک و شیرینی شب عید ب چهارشنبه 12:30 تا 15:30 آشپزخانه 16بهمن
32 خانم اصغری سوخت نگاری شنبه و دوشنبه 8:30 تا  10 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
33 خانم اصغری طراحی سیاه قلم ب شنبه 10:15تا14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
34 خانم اصغری ویترای ترم1 شنبه 14تا17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
35 خانم اصغری رنگ روغن الف یکشنبه 10:15 تا 14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
36 خانم اصغری طراحی سیاه قلم(بالای 12 سال) الف یکشنبه 14 تا 17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
37 خانم اصغری رنگ روغن ب دوشنبه 10:15 تا 14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
38 خانم اصغری رنگ روغن ج دوشنبه 14 تا 17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
39 خانم اصغری طراحی سیاه قلم ج پنج شنبه 10:15تا14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
40 خانم اصغری ویترای ترم2 پنج شنبه 14تا17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
41 خانم حربی بافتنی ترم 2 الف یکشنبه و چهارشنبه 9 تا 10:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 19بهمن
42 خانم حربی ابزار ترم 2 الف شنبه و دوشنبه 12:30 تا 14 خانه مادر و کودک 19بهمن
43 خانم حربی ابزار ترم 3 الف شنبه و دوشنبه 14 تا 15:30 خانه مادر و کودک 19بهمن
44 خانم حربی ابزار ترم 4 شنبه و دوشنبه 15:30 تا 17 خانه مادر و کودک 19بهمن
45 خانم حربی ابزار ترم 3 ب شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12 خانه مادر و کودک 16بهمن
46 خانم حربی بافتنی ترم 1 یکشنبه و چهارشنبه 10:30 تا 14 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 16بهمن
47 خانم حربی تریکوبافی یکشنبه 12:30تا 15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 20بهمن
48 خانم حربی رو مبلی سه شنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 22 15بهمن
49 خانم حربی بافتنی ترم 2 ب سه شنبه و چهارشنبه 15:30 تا 17 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 15بهمن
50 خانم حربی قلاب بافی ترم 1 سه شنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 15بهمن
51 خانم حربی بافت سیسمونی نوزاد چهارشنبه 12:30 تا 15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 16بهمن
52 خانم حربی قلاب بافی ترم 2 پنج شنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 17بهمن
53 خانم زنگ آبادی چرم دوزی 1(مقدماتی) چهارشنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 22 16بهمن
54 خانم زنگ آبادی چرم دوزی 2(پیشرفته) چهارشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 22 16بهمن
55 خانم زنگ آبادی فرش چرمی (پیش نیاز دارد) چهارشنبه 15:30تا18:30 کلاس شماره 22 16بهمن
56 خانم زواری خوشنویسی گروه الف سه شنبه و پنج شنبه 12:30تا14 کلاس شماره 1ساختمان علامه جعفری 15بهمن
57 خانم زواری خوشنویسی گروه ب سه شنبه و پنج شنبه 14تا15:30 کلاس شماره 1ساختمان علامه جعفری 15بهمن
58 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 1 الف یکشنبه و چهارشنبه 9تا10:30 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
59 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 1 ب یکشنبه و چهارشنبه 10:30تا12 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
60 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 1 ج یکشنبه و چهارشنبه 12:30تا14 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
61 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم2 الف یکشنبه و چهارشنبه 14تا15:30 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
62 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 3و4 یکشنبه و چهارشنبه 15:30تا17 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
63 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم2 ب شنبه و پنج شنبه 14تا15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 17بهمن
64 خانم پیرمحمدی حکاکی روی فلز پنج شنبه 11تا14 کلاس شماره 22 17بهمن
65 خانم پیرمحمدی طراحی روی پارچه شنبه و پنج شنبه 15:30تا17 کلاس شماره 22 17بهمن
66 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 1 جدید الف شنبه و سه شنبه 9 تا 10:30 خانه مادر و کودک 15بهمن
67 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 1 جدید ب شنبه و سه شنبه 10:30تا12 خانه مادر و کودک 15بهمن
68 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم1 جدید ج شنبه و سه شنبه 12:30تا14 خانه مادر و کودک 15بهمن
69 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 2 الف دوشنبه و پنج شنبه 9 تا 10:30 خانه مادر و کودک 17بهمن
70 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 2ب دوشنبه و پنج شنبه 10:30تا12 خانه مادر و کودک 17بهمن
71 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 3 یکشنبه و چهارشنبه 10:30تا12 خانه مادر و کودک 16بهمن
72 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 5 یکشنبه و چهارشنبه 9 تا 10:30 خانه مادر و کودک 16بهمن
73 خانم رسوخی قصه های قرانی یکشنبه و چهارشنبه 12:30تا14 خانه مادر و کودک 16بهمن
74 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 3 الف شنبه و سه شنبه 10:30 تا 12 خانه مادر و کودک 15بهمن
75 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 3ب شنبه و سه شنبه 12:30 تا 14 خانه مادر و کودک 15بهمن
76 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 3 د شنبه وسه شنبه 14 تا 15:30 خانه مادر و کودک 15بهمن
77 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 2 الف یکشنبه و چهارشنبه 10:30تا12 خانه مادر و کودک 16بهمن
78 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 2ب یکشنبه و چهارشنبه 12:30 تا 14 خانه مادر و کودک 16بهمن
79 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 4 ب دوشنبه و پنج شنبه 10:30 تا 12 خانه مادر و کودک 17بهمن
80 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 4 الف دوشنبه و پنج شنبه 12:30 تا 14 خانه مادر و کودک 17بهمن
81 خانم اسکندری آموزش به روش ابزار ترم 5 الف یکشنبه و سه شنبه 14 تا15:30 خانه مادر و کودک 15بهمن
82 خانم اسکندری آموزش به روش ابزار ترم 5 ب یکشنبه و سه شنبه 15:30 تا 17 خانه مادر و کودک 15بهمن
83 خانم اسکندری آموزش به روش ابزار ترم 3 دوشنبه و چهارشنبه 12:30تا14 خانه مادر و کودک 16بهمن
84 خانم اسکندری آموزش به روش ابزار ترم 4 دوشنبه و چهارشنبه 14تا15:30 خانه مادر و کودک 16بهمن
85 خانم اسکندری آموزش به روش ابزار ترم 5 ج دوشنبه و چهارشنبه 15:30تا17 خانه مادر و کودک 16بهمن
86 خانم اسکندری  ورنی و گلیم بافی و پادری شنبه 14تا17 کارگاه تابلوفرش 19بهمن
87 خانم حسین زاده آموزش به روش ابزار ترم2 الف یکشنبه و چهارشنبه 14تا15:30 خانه مادر و کودک 16بهمن
88 خانم حسین زاده آموزش به روش ابزار ترم1 الف یکشنبه و چهارشنبه 15:30تا17 خانه مادر و کودک 16بهمن
89 خانم پروانه سرویس آشپزخانه ترم 1 شنبه  8:30 تا11:30  کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
90 خانم پروانه لباس کودک ترم 2 شنبه 11:30تا 14:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
91 خانم پروانه لباس مجلسی ترم 3 شنبه 14:30تا17:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
92 خانم پروانه میوه آرایی و سفره آرایی و آجیل شب عید دوشنبه 11تا14 کلاس شماره 22 21بهمن
93 خانم حسن پور سفال بزرگسالان ترم 2 پنجشنبه 9تا12 کارگاه سفال 17بهمن
94 خانم حسن پور سفال بزرگسالان ترم 1 دوشنبه 9تا12 کارگاه سفال 21بهمن
95 خانم حسن پور سفال کودکان ترم 1 الف شنبه و سه شنبه 10:30تا12 کارگاه سفال 15بهمن
96 آقای کریمی  بازیگری (15تا25ساله) پنجشنبه 9تا11 آمفی تئاتر علامه جعفری  
 
 
 
برنامه ترم ششم دور‌های آموزشی واحد آموزش شهروندی

بهمن‌ماه 1398

 
 
ردیف نام مربی عنوان کلاس زمان برگزاری ساعت برگزاری محل برگزاری شروع کلاس
1 خانم فرخی خیاطی ترم 2 الف شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
2 خانم فرخی خیاطی ترم 1 الف یک شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
3 خانم فرخی خیاطی ترم 1 ب دوشنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
4 خانم فرخی خیاطی ترم 2 ب دوشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
5 خانم فرخی خیاطی ترم 3 سه شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 15بهمن
6 خانم فرخی خیاطی ترم 2ج چهارشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
7 خانم فرخی خیاطی ترم 1ج چهارشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
8 خانم فرخی خیاطی ترم 4 پنجشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
9 خانم جوادی تابلو فرش شنبه 8:30تا11:45 کارگاه فرش 19بهمن
10 خانم جوادی عروسک کچه شنبه و دوشنبه 12:30تا14 کارگاه فرش 19بهمن
11 خانم جوادی خیاطی ترم (2)  لباس کودک یکشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
12 خانم جوادی خیاطی (1) یکشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
13 خانم جوادی خیاطی (3) شلوار دوزی دوشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
14 خانم جوادی سیسمونی نمد (1) سه شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 15بهمن
15 خانم جوادی سیسمونی نمد (2) سه شنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 15بهمن
16 خانم جوادی چادر دوزی چهارشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
17 خانم جوادی کیف دوزی چهارشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
18 خانم جوادی نمد پنج شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
19 خانم جوادی عروسک دوزی پنج شنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
20 خانم الهام رهنما دسر 1 دوشنبه 8:30 تا11:45 آشپزخانه 21بهمن
21 خانم الهام رهنما کیک ، نوشیدنی و بستنی 2 دوشنبه 12:30تا15:30 آشپزخانه 21بهمن
22 خانم الهام رهنما سالاد و پیش غذای مجلسی پنجشنبه 8:30 تا11:45 آشپزخانه 17بهمن
23 خانم الهام رهنما کیک ، نوشیدنی و بستنی 1 پنجشنبه 12:30تا15:30 آشپزخانه 17بهمن
24 خانم آراسته آشپزی سنتی 1 شنبه 8:30 تا 11:45  آشپزخانه 19بهمن
25 خانم آراسته شله شوربا شنبه 12:30 تا 15:30  آشپزخانه 19بهمن
26 خانم آراسته کیک و شیرینی شب عید الف یکشنبه 8:30 تا 11:45 آشپزخانه 20بهمن
27 خانم آراسته آشپزی مدرن 1 یکشنبه 12:30 تا 15:30 آشپزخانه 20بهمن
28 خانم آراسته آشپزی مدرن 2 سه شنبه 8:30 تا 11:45 آشپزخانه 15بهمن
29 خانم آراسته خاگینه سه شنبه 12:30 تا 15:30 آشپزخانه 15بهمن
30 خانم آراسته آشپزی شب عید چهارشنبه 8:30 تا 11:45 آشپزخانه 16بهمن
31 خانم آراسته کیک و شیرینی شب عید ب چهارشنبه 12:30 تا 15:30 آشپزخانه 16بهمن
32 خانم اصغری سوخت نگاری شنبه و دوشنبه 8:30 تا  10 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
33 خانم اصغری طراحی سیاه قلم ب شنبه 10:15تا14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
34 خانم اصغری ویترای ترم1 شنبه 14تا17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
35 خانم اصغری رنگ روغن الف یکشنبه 10:15 تا 14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
36 خانم اصغری طراحی سیاه قلم(بالای 12 سال) الف یکشنبه 14 تا 17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
37 خانم اصغری رنگ روغن ب دوشنبه 10:15 تا 14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
38 خانم اصغری رنگ روغن ج دوشنبه 14 تا 17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
39 خانم اصغری طراحی سیاه قلم ج پنج شنبه 10:15تا14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
40 خانم اصغری ویترای ترم2 پنج شنبه 14تا17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
41 خانم حربی بافتنی ترم 2 الف یکشنبه و چهارشنبه 9 تا 10:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 19بهمن
42 خانم حربی ابزار ترم 2 الف شنبه و دوشنبه 12:30 تا 14 خانه مادر و کودک 19بهمن
43 خانم حربی ابزار ترم 3 الف شنبه و دوشنبه 14 تا 15:30 خانه مادر و کودک 19بهمن
44 خانم حربی ابزار ترم 4 شنبه و دوشنبه 15:30 تا 17 خانه مادر و کودک 19بهمن
45 خانم حربی ابزار ترم 3 ب شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12 خانه مادر و کودک 16بهمن
46 خانم حربی بافتنی ترم 1 یکشنبه و چهارشنبه 10:30 تا 14 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 16بهمن
47 خانم حربی تریکوبافی یکشنبه 12:30تا 15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 20بهمن
48 خانم حربی رو مبلی سه شنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 22 15بهمن
49 خانم حربی بافتنی ترم 2 ب سه شنبه و چهارشنبه 15:30 تا 17 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 15بهمن
50 خانم حربی قلاب بافی ترم 1 سه شنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 15بهمن
51 خانم حربی بافت سیسمونی نوزاد چهارشنبه 12:30 تا 15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 16بهمن
52 خانم حربی قلاب بافی ترم 2 پنج شنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 17بهمن
53 خانم زنگ آبادی چرم دوزی 1(مقدماتی) چهارشنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 22 16بهمن
54 خانم زنگ آبادی چرم دوزی 2(پیشرفته) چهارشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 22 16بهمن
55 خانم زنگ آبادی فرش چرمی (پیش نیاز دارد) چهارشنبه 15:30تا18:30 کلاس شماره 22 16بهمن
56 خانم زواری خوشنویسی گروه الف سه شنبه و پنج شنبه 12:30تا14 کلاس شماره 1ساختمان علامه جعفری 15بهمن
57 خانم زواری خوشنویسی گروه ب سه شنبه و پنج شنبه 14تا15:30 کلاس شماره 1ساختمان علامه جعفری 15بهمن
58 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 1 الف یکشنبه و چهارشنبه 9تا10:30 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
59 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 1 ب یکشنبه و چهارشنبه 10:30تا12 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
60 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 1 ج یکشنبه و چهارشنبه 12:30تا14 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
61 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم2 الف یکشنبه و چهارشنبه 14تا15:30 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
62 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 3و4 یکشنبه و چهارشنبه 15:30تا17 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
63 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم2 ب شنبه و پنج شنبه 14تا15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 17بهمن
64 خانم پیرمحمدی حکاکی روی فلز پنج شنبه 11تا14 کلاس شماره 22 17بهمن
65 خانم پیرمحمدی طراحی روی پارچه شنبه و پنج شنبه 15:30تا17 کلاس شماره 22 17بهمن
66 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 1 جدید الف شنبه و سه شنبه 9 تا 10:30 خانه مادر و کودک 15بهمن
67 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 1 جدید ب شنبه و سه شنبه 10:30تا12 خانه مادر و کودک 15بهمن
68 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم1 جدید ج شنبه و سه شنبه 12:30تا14 خانه مادر و کودک 15بهمن
69 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 2 الف دوشنبه و پنج شنبه 9 تا 10:30 خانه مادر و کودک 17بهمن
70 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 2ب دوشنبه و پنج شنبه 10:30تا12 خانه مادر و کودک 17بهمن
71 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 3 یکشنبه و چهارشنبه 10:30تا12 خانه مادر و کودک 16بهمن
72 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 5 یکشنبه و چهارشنبه 9 تا 10:30 خانه مادر و کودک 16بهمن
73 خانم رسوخی قصه های قرانی یکشنبه و چهارشنبه 12:30تا14 خانه مادر و کودک 16بهمن
74 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 3 الف شنبه و سه شنبه 10:30 تا 12 خانه مادر و کودک 15بهمن
75 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 3ب