شنبه 9 بهمن 1400
Info-algadir.tabriz.ir
آدرس: تبریز بلوار ستارخان، خیابان شهید قره باغی
تاریخ : شنبه 18 دي 1400
کد 9514

با حضور رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد؛

آیین تکریم و معارفه سرپرست فرهنگسرای الغدیر

آیین تکریم و معارفه سرپرست فرهنگسرای الغدیر با حضور رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای الغدیر، آیین تکریم و معارفه سرپرست فرهنگسرای الغدیر 18 دی ماه با حضور رسول جوانعلی آذر رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در فرهنگسرای الغدیر برگزار شد.

در این مراسم موسی زارعی به خاطر زحماتش در این مجموعه مورد تجلیل قرار گرفت و عظیم عارفی‌ به عنوان سرپرست جدید فرهنگسرای الغدیر معرفی شد.

در مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرهنگسرای بزرگ الغدیر؛ رسول جوانعلی آذر، رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز به اهمیت کار فرهنگی و نقش آن در سایر حوزه‌ها اشاره کرد و گفت: باید ریشه همه مسائل اجتماعی را در حوزه فعالیتهای فرهنگی جست‌وجو کنیم و اگر نقاط ضعف و قوتی در سایر حوزه ها وجود داشته باشد، مطمئناً نشأت گرفته از مسائل فرهنگیست.

جوانعلی آذر با بیان اینکه آقای زارعی نگاه ارزشی و متدین و ولایی دارند و من خیلی تلاش کردم در فرهنگسرا بمانند، گفت: از زحمات ایشان در مجموعه فرهنگسرای بزرگ الغدیر تشکر می‌کنم و امیدوارم در ادامه کارهایشان موفق باشند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه عظیم عارفی‌ هم که از مدیران خوش‌سابقه و متعهد هستند، گفت: آقای عارفی از امروز به عنوان سرپرست فرهنگسرای الغدیر مشغول به کار می‌شوند و از ایشان انتظار دارم همه تجربیاتشان را به کار بگیرند تا فعالیت‌های این مجموعه بیش از پیش نمود پیدا کند.

موسی زارعی سرپرست پیشین فرهنگسرای الغدیر ضمن تشکر از زحمات همکاران این فرهنگسرا، گفت: از اعتمادی که رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز به من داشتند تشکر می‌کنم. امیدوارم آقای عارفی‌ در کارشان موفق باشند و بتوانند مسیرشان را به خوبی طی کنند.

عظیم عارفی، سرپرست جدید فرهنگسرای الغدیر در ادامه مراسم ضمن قدردانی از اعتماد مسئولان امر برای حضور وی در فرهنگسرای الغدیر، اظهار داشت: امروز در اثر شیوع ویروس کرونا و چند دوره مشکلات، مردم و جامعه حداقل ها را از دست داده‌اند و برای رسیدن به این حداقل ها نیازمند کار جهادی هستیم. از تمام دغدغه مندان و فعالان فرهنگی و هنری و ورزشی که پتانسیل ها و ظرفیت های خوبی برای فعالیت آنها در فرهنگسرای الغدیر موجود است، درخواست می‌کنیم به کمک ما بیایند تا بتوانیم در کنار هم گام‌های خوبی برای جبران مشکلات ایجاد شده به سبب شیوع ویروس کرونا را برداریم.

عارفی در پایان گفت: از همه علاقه‌مندان و گروههای مختلف هم که جامعه هدف آن‌ها مردم عزیزمان هستند، تقاضا داریم که بیایند، مشارکت و همراهی ما را قوت قلب خود بدانند تا بتوانیم در کنار هم برای مردم عزیزمان کار کنیم.