چهارشنبه 25 فروردين 1400
Info-algadir.tabriz.ir
آدرس: تبریز بلوار ستارخان، خیابان شهید قره باغی
تاریخ : پنجشنبه 28 اسفند 1399
کد 9139

با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز برگزار شد؛

جلسه اداری معاونین فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز در فرهنگسرای بزرگ الغدیر

جلسه اداری معاونین فرهنگی شهرداری تبریز در واپسین روزهای سال 1399 در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای الغدیر، در واپسین روزهای سال 1399 جلسه اداری معاونین فرهنگی شهرداری تبریز با حضور حجت الاسلام و المسلمین حمیدی معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز در فرهنگسرای بزرگ برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام احمد حمیدی ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه، نوروز  1400 را سالی سرشار از  خیر و برکت، موفقیت، صحت و سلامت  و ظهور حضرت ولی عصر آرزومند شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز  با اشاره به فعالیت های معاونت فرهنگی و اجتماعی  شهرداری تبریز  در سال 1399 از جمله برگزاری جشن های مناسبتی مجازی، مسابقات کتابخوانی و  دیگر برنامه های مجازی که به منظور غنی سازی اوقات فراغت شهروندان با بهره گیری از بسترهای مبتنی بر خلاقیت به صورت غیرحضوری  برگزار شد،  از شرکت بیش از 29 هزار نفر از شهروندان در مسابقه کتابخوانی خبر داده و به لزوم تلاش بیشتر برای بهبود و گسترش چنین برنامه هایی  در سال پیش رو که در  ایجاد شور و نشاط اجتماعی و هم چنین امید آفرینی نقش موثری ایفا می کند، تاکید کرد.

حمیدی در پایان این جلسه با تشریح برخی از برنامه های معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در سال 1400 ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های همکاران شاغل در این مجموعه  تلاش مضاعف آنان را در سال جدید برای خدمت به شهروندان محترم خواستار شد.