چهارشنبه 25 فروردين 1400
Info-algadir.tabriz.ir
آدرس: تبریز بلوار ستارخان، خیابان شهید قره باغی
تاریخ : پنجشنبه 28 اسفند 1399
کد 9138

حضور معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز در مرحله ضبط ویژه برنامه های مجازی فرهنگسرای الغدیر

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد حمیدی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در مرحله ضبط ویژه برنامه های مجازی جشن عید نوروز در فرهنگسرای بزرگ الغدیر حضور یافت.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای الغدیر، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد حمیدی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با حضور در مرحله ضبط ویژه برنامه های مجازی جشن عید نوروز ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه ،نوروز  1400 را سالی سرشار از  خیر و برکت، موفقیت، صحت و سلامت  و ظهور حضرت ولی عصر  آرزومند شد.

حمیدی با بیان اینکه ویژه برنامه های جشن عید نوروز 1400 با برنامه های متنوع و جذاب با حضور هنرمندان استانی به منظور غنی سازی اوقات فراغت شهروندان محترم در فرهنگسرای بزرگ الغدیر تهیه می شود، از تمام همکاران فعال در مجموعه فرهنگسرای بزرگ الغدیر و هنرمندانی که در تهیه و تدوین این برنامه ها همکاری کردند تقدیر و تشکر کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به همزمانی ایام نوروز با ماه شعبان المعظم  و تبریک این ایام افزود: پیامبر گرامی اسلام فرمودند:  رجب ماه خدا و شعبان ماه من و رمضان ماه امت من است . و ما  نیز می توانیم دراین  ماه  مبارک با دعا و مناجات شعبانیه که در کتاب های ادعیه آمده است در خود صلاحیت و شایستگی  ورود به ماه ضیافت الهی را ایجاد کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین حمیدی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه امسال نیز همچون سال گذشته بحث پرهیز از  دور همی و مسافرت ها از طرف ستاد ملی مبارزه با پیشگیری از کرونا  مطرح شده است، گفت: امیدواریم با همراهی و همکاری شهروندان محترم بتوانیم از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری کنیم.

وی افزود : معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز نیز در راستای اولویت های فرهنگی و اجتماعی این مجموعه در سال ۹۹ و به منظور پربار کردن اوقات فراغت مردم در ایام نوروز  با هدف ارتقاء روحیه و افزایش امید اجتماعی و گسترش فرهنگ کتابخوانی بادعوت از مردم به پویش اجتماعی "در خانه بمانیم" با هدف قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا ، اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی"در خانه بمانیم" کرده است.