چهارشنبه 25 فروردين 1400
Info-algadir.tabriz.ir
آدرس: تبریز بلوار ستارخان، خیابان شهید قره باغی
تاریخ : پنجشنبه 28 اسفند 1399
کد 9137

ضبط ویژه برنامه های جشن عید نوروز در فرهنگسرای بزرگ الغدیر

ویژه برنامه های جشن عید نوروز به صورت مجازی در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای الغدیر، ویژه برنامه های جشن عید نوروز در فضای مجازی با هدف تشویق مردم برای ماندن در خانه و قطع زنجیره بیماری ویروس کرونا و هم چنین ایجاد شور و نشاط اجتماعی  با بهره گیری از بسترهای مبتنی بر خلاقیت به صورت غیرحضوری برگزار می‌شوند.

با توجه به تاکید معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز حجت الاسلام احمد حمیدی مبنی بر غنی سازی اوقات فراغت شهروندان درایام نوروز و برنامه‌ریزی منطقی، منظم و عقلانی برای تولید برنامه‌هایی با موضوعات متنوع و رویکردی شاد و بانشاط برای تمامی شهروندان، مجموعه فرهنگسرای الغدیر برآنست با ایجاد شور و نشاط اجتماعی و هم چنین امید آفرینی را در صدر فعالیت های خود بگنجاند.

همه ساله جشن های عید نوروز در فرهنگسرای بزرگ الغدیر با حضور پرشور شهروندان برگزار می‌شد، اما امسال به‌خاطر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا، با تصمیم  معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز و هیئت امنای فرهنگسرای بزرگ الغدیر امسال این ویژه برنامه به‌صورت مجازی آماده پخش می‌باشد.

لازم به ذکر است محتواهای تولید شده در فرهنگسرای بزرگ الغدیر از طریق صفحات مجازی این مجموعه به نشانی @algadir_tabriz در اختیار شهروندان قرار داده می‌شود.