شنبه 16 اسفند 1399
Info-algadir.tabriz.ir
آدرس: تبریز بلوار ستارخان، خیابان شهید قره باغی
تاریخ : دوشنبه 4 اسفند 1399
کد 9113

برنامه‌های فرهنگسرای الغدیر به‌مناسبت میلاد حضرت علی علیه‌السلام اعلام شد

برنامه‌های فرهنگسرای بزرگ الغدیر در آستانه فرا رسیدن میلاد باسعادت حضرت علی علیه‌السلام و روز پدر توسط مدیر فرهنگسرای الغدیر اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای الغدیر، داود هوشنگ روشنک با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا، امسال برگزاری تمام برنامه‌ها، آیین‌ها و مناسبت‌ها متفاوت از دیگر سال‌هاست، گفت: برنامه‌های مختلف مجازی به مناسبت میلاد امیرالمومنین حضرت علی علیه‌السلام و گرامیداشت روز پدر در بزرگ‌ترین فرهنگسرای شمال‌غرب کشور برگزار می‌شود.
مدیر فرهنگسرای الغدیر گفت:  فعالیت های مختلفی همزمان با میلاد حضرت علی علیه‌السلام و روز پدر در فرهنگسرای الغدیر برگزار می‌شود که از جمله می‌توان به فضاسازی و آذین بندی محوطه و ساختمان‌های اداری فرهنگسرا و اجرای  جشن مجازی در فرهنگسرای الغدیر اشاره کرد.
وی ادامه داد: پخش عکس‌نوشته، نماهنگ و نمایشگاه خط مجازی، مصاحبه با یکی از پدران شهدای مدافع حرم و معرفی کتاب از دیگر برنامه‌های فرهنگسرای الغدیر در روز پدر می‌باشد.
وی همچنین در ادامه برگزاری مسابقه شعرخوانی، مدیحه‌سرایی و قصه‌گویی توسط واحد مادر و کودک را از برنامه‌های فرهنگسرای الغدیر ویژه کودکان در روز پدر عنوان کرد.