شنبه 16 اسفند 1399
Info-algadir.tabriz.ir
آدرس: تبریز بلوار ستارخان، خیابان شهید قره باغی
تاریخ : شنبه 25 بهمن 1399
کد 9105

همسر دکتر نایبی در مراسم گرامی‌داشت شهدای مدافع سلامت استان آذربایجان‌شرقی

ایستادن پای وطن مرد می‌خواهد/ او یک مرد واقعی بود

همسر شهید مدافع سلامت دکتر نایبی در مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع سلامت استان آذربایجان‌شرقی از ایشان به‌عنوان یک مرد واقعی و عاشق وطن یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای الغدیر، همسر شهید مدافع سلامت دکتر عبدالرسول نایبی در آیین تجلیل از خانواده های شهدای مدافع سلامت استان آذربایجان شرقی که با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی با حضور جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع سلامت و مسئولین استانی در فرهنگسرای الغدیر برگزار شد، گفت: دکتر نایبی تا آخرین لحظه پای سوگندی که یاد کرده بود ایستاد و از هیچ تلاشی در راه نجات جان انسان‌ها فروگذاری نکرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به سخاوت، مهربانی و خانواده دوستی ایشان در زمان حیات خود اشاره کرد و گفت: انسان بسیاری شریفی بود و بی‌منت خوبی را سرلوحه زندگی خود قرار داده بود.
همسر دکتر نایبی در مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع سلامت آذربایجان‌شرقی ادامه داد: حس مسئولیت پذیری و وجدان بالای ایشان در امور پزشکی و پایبندی اش به اصول کاری خود از خصوصیت‌های بارز و شاخص وی در حوزه کاری بود.

وی در پایان صحبت‌های خود ضمن تشکر از همکاران شهید مدافع سلامت دکتر نایبی و کادر درمان استان آذربایجان شرقی، آرزوی سلامتی و تندرستی برای تمام کادر پزشکی و مدافعان سلامت ایران کرد.