شنبه 16 اسفند 1399
Info-algadir.tabriz.ir
آدرس: تبریز بلوار ستارخان، خیابان شهید قره باغی
تاریخ : پنجشنبه 2 بهمن 1399
کد 9087

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز:

نشاط اجتماعی و امید آفرینی مورد توجه شهرداری تبریز برای ایام دهه فجر

جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرداری تبریز به منظور هم اندیشی و هماهنگی جهت برگزاری چهلمین و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی باحضورمعاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز و سایر اعضای این ستاد برگزار شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در این جلسه  ،نشاط اجتماعی  و امیدآفرینی و تقویت روحیه نشاط و شادابی در بین مردم را از اولویت های  ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرداری تبریز عنوان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی  با بیان ارزشهای انقلاب اسلامی و اهمیت گرامیداشت دهه فجر گفت:  عزت، اقتدار و استقلال ایران اسلامی سرمایه‌ها و دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی هستند و همه باید با تمام توان مدافع آن باشیم.

وی با بیان اینکه رویکرد شهرداری ورود به گفتمان انقلاب اسلامی است تا برای نسل جدید واقعیت‌های دوران انقلاب تبیین شود، افزود: در برابر هجمه‌های شدید دشمنان برای مواجهه با انقلاب اسلامی، تبیین واقعیت‌های دیروز، دستاوردهای امروز و چشم‌انداز آینده در این رویکرد موردتوجه جدی قرار گرفته است.

وی افزود: دستاوردهای  انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی باید به مردم به ویژه نسل جوان به شکل هنرمندانه  وتاثیرگزار ارایه شود.

حمیدی  با بیان اینکه فعالیت ستاد  گرامیداشت دهه فجر شهرداری تبریز بر اصل سلامت‌محوری و رعایت مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا استوارشده است افزود:به مناسبت دهه مبارک فجر برنامه‌های متنوع و متعددی را در شهرداری تبریز  تدارک دیده ایم که در فضای مجازی و برخی به صورت میدانی با رعایت پروتکل‌ها اجرا می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی،  فضاسازی شهری، نورافشانی، تجلیل از خانواده شهدای انقلاب اسلامی ،انتخاب دیوار شاخص در هر منطقه و دیوار نویسی دوران انقلاب و درج شعارهای انقلابی در سطح شهر ، پخش سرودهای  انقلاب اسلامی در تمامی مراکز فرهنگی شهرداری وسطح شهر، برگزاری جشنواره سه رنگ سربلندی در فضای مجازی ، خاطره نویسی،  نمایشگاه ها، گفتمان های انقلاب ، مسابقات مختلف فرهنگی وهنری و ورزشی  و جشنواره های مختلف هنری  را از جمله این برنامه ها عنوان کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز با اعلام اینکه بیش از 120 عنوان ویژه برنامه برای ایام دهه فجر نظر گرفته شده است اظهار امیدواری کرد: ویژه برنامه‌های فرهنگی و هنری با بهره‌گیری از بستر فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی فرصت بهره‌مندی هرچه بیشتر از این ایام و همچنین رضایت خاطر شهروندان را فراهم آورد
.