چهارشنبه 8 بهمن 1399
Info-algadir.tabriz.ir
آدرس: تبریز بلوار ستارخان، خیابان شهید قره باغی
تاریخ : پنجشنبه 10 مهر 1399
کد 8948

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه:

سوار شدن به اتوبوس بدون ماسک ممنوع است/لزوم رعایت فاصله اجتماعی در داخل اتوبوس

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با اشاره به اینکه بی توجهی به فاصله گذاری اجتماعی و تردد غیر ضرور پیامدهای جبران ناپذیری خواهد داشت افزود: با توجه به شرایط حاد بیماری از همشهریان تقاضا داریم تا اطلاع ثانوی از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

به گزارش شهریار، ایمان غنی‌زاده با اشاره به افزایش شیوع بیماری کرونا در روزهای اخیر و مصوبه ستاد مبارزه با کرونای شهرستان تبریز  گفت: جهت حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اتوبوس های ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز هر شب ضدعفونی می شوند همچنین در تمامی کیوسک‌های شارژ نسبت به فروش ماسک به قیمت مصوب اقدام می گردد.
وی افزود: در حال حاضراتوبوسرانی تبریز با تمامی ظرفیت ناوگان و با تلاش شبانه روزی کارکنان فنی و پشتیبانی به شهروندان عزیز ارائه خدمات می نماید.
غنی زاده با عنوان اینکه تنها راه مهار کرونا رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی و عدم تردد غیر ضروری است اظهار داشت: شرکت واحد اتوبوسرانی نیز در خصوص رعایت موارد بهداشتی در ایستگاه ها و داخل اتوبوس ها، اقداماتی از جمله ضد عفونی کردن روزانه اتوبوسها و ایستگاه ها و کنترل و راهنمایی مسافرین در تمامی خطوط بویژه در مسیر تندرو توسط ناظران ویژه، استفاده  اجباری از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و همچنین تهیه و فروش ماسک با قیمت مصوب دولتی در باجه های شارژ کارت بلیت را انجام می‌دهد.
وی در ادامه با بیان اینکه سوار شدن به اتوبوس بدون داشتن ماسک ممنوع می باشد تصریح کرد: با وجود این تمهیدات متاسفانه برخی از شهروندان با عدم انتظار برای رسیدن اتوبوس خالی در برخی مسیرها، موارد بهداشتی از جمله فاصله اجتماعی را نیز در داخل اتوبوس‌ها رعایت نمی کنند و این باعث بوجود آمدن تنش بین راننده و مسافران خاطی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمی نمایند و مشکلات هم برای شهروندان و هم برای کارکنان ناوگان اتوبوسرانی و شیوع بیماری کرونا می گردد.
غنی زاده افزود: تا جایی که وظیفه ما در شرکت واحد اتوبوسرانی ایجاب می کند، همه موارد بهداشتی را رعایت می کنیم و انتظار داریم شهروندان عزیز جهت جلوگیری از شیوع و انتقال بیماری، موارد توصیه شده توسط کارشناسان بهداشتی را رعایت کرده و حتما فاصله ی اجتماعی را مراعات و از ماسک استفاده نمایند.