شنبه 16 اسفند 1399
Info-algadir.tabriz.ir
آدرس: تبریز بلوار ستارخان، خیابان شهید قره باغی
تاریخ : سه شنبه 25 شهريور 1399
کد 8917

چهل سالگی بزرگداشت دفاع مقدس، پاسداشت چهل سال حماسه مردمی است

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، چهل سالگی بزرگداشت دفاع مقدس را پاسداشت چهل سال حماسه مردمی دانست.

حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی در نشست هماهنگی برنامه های شهرداری تبریز در هفته دفاع مقدس گفت: چهل سالگی هفته دفاع مقدس نشان از بلوغ و و پختگی فلسلفه مقاومت و پایمردی در راستای اهداف عالیه انقلاب و نظام اسلامی است که سالها به برکت اطاعت از امام و رهبری کارنامه درخشان امروز را را از خود به جای گذاشت.

وی افزود: مایه مسرت ماست که بتوانیم ادای دینی هرچند کوچک به این روحیه بالنده مردم بکنیم که سالها در سایه این روحیه مثال زدنی از آرمان های انقلاب پاسداری و با نجابتی مثال زدنی همواره این روحیه را خود حفظ کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین حمیدی با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در خصوص هفته دفاع مقدس، از برگزاری نمایشگاه های عکس، دیدار با خانواده های شهدا، اکران تصاویر شهردای مناطق، نشست های خاطره گویی، غبارروبی از مزار مطهر شهدای دفاع مقدس، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به عنوان بخشی از برنامه های این مجموعه در طول هفته دفاع مقدس یاد کرد که قرار است با همراهی هنرمندان، اهالی فرهنگ و شهروندان محترم برگزار و دنبال شود.

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با قدردانی از همکاران خود در برگزاری هرچه باشکوه تر مناسبت هایی این هفته در چهل سالگی این رخداد ملی و انقلابی اظهار داشت: امید آنکه خداوند شهیدان توفیقات روزافزون خود را مشمول خدمات ما نموده و ما را با شهدا محشور گرداند.

این نشست با بررسی برنامه ریزی های صورت گرفته توسط مدیران فرهنگی مناطق دهگانه شهرداری تبریز و مرور اقدامات صورت گرفته برای گرامیداشت چهلمین سال دفاع مقدس همراه شد.