شهردار و مدیر فرهنگسرا(صفحه ماژول‌ها)
 
 لینکها(صفحه ماژولها)

 
تاریخ : شنبه 10 خرداد 1399     |     کد : 8694

اعلام نحوه دریافت جوایز برندگان پویش کتابخوانی "در خانه بخوانیم"

نحوه دریافت جوایز پویش کتابخوانی "در خانه بخوانیم" برای برگزیدگان بخش‌های مختلف این پویش اعلام شد.

پویش کتابخوانی در خانه بخوانیم، طی دو ماه از نوروز تا اواخر ماه مبارک رمضان اجرا شد و با جذب مخاطبان در سه گروه سنی کودک، نوجوان و بزرگسال، زمینه حضور علاقمندان به فعالیت‌های فرهنگی را در این مسابقه فراهم کرد.

قرعه کشی این پویش در سه روز به صورت آنلاین و هوشمند برگزار شد و طی آن به صورت زنده، برگزیده‌های آزمون در پنج بخش ۹۹ تایی انتخاب و معرفی شدند.

مراسم قرعه‌کشی، به صورت زنده از لایو اینستاگرام شهریارنیوز پخش شد و این تجربه جدید و تازه‌ای برای فعالیت‌های فرهنگی شهر به شمار می‌رفت.

براساس روند تعریف‌شده برای نحوه برگزاری پویش، برگزیدگان بخش‌های بزرگسال، نوجوان، کودک، ویژه، برای دریافت جوایز در بخشهای مختلف آن، برای دریافت جوایز خود با ارسال تصویر کارت ملی یا شناسنامه فرد برنده شده به همراه شماره حساب و شماره شبا (به نام خود برگزیده در بخش بزرگسالان و به نام خود یا نام سرپرست قانونی وی در بخش کودک و نوجوان و ویژه) و اشاره به بخشی که در آن برگزیده شده اند به شناسه تلگرام panjarehtbz_admin@ سازمان، در بازه زمانی 10 تا 20 خرداد ماه روند دریافت هدیه خود را تکمیل نمایند.

همچنین برگزیدگان بخش ماه مبارک رمضان، طبق لیست اعلامی، از روز ۲۰ تا ۳۰ خرداد ماه با همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و کپی کارت ملی، به کتابفروشی دهخدا مراجعه نموده و به مبلغ معین، کتاب خریداری نمایند.

گفتنی است نظر به استقبال گسترده از نحوه برگزاری برنامه، قرار است تجارب دیگری از این جنس برای مناسبت های پیش‌رو صورت گرفته و در فصل تابستان نیز، این حرکت دنبال خواهد داشت.

 


PDF چاپ چاپ