شهردار و مدیر فرهنگسرا(صفحه ماژول‌ها)
 
 لینکها(صفحه ماژولها)

 
تاریخ : شنبه 3 خرداد 1399     |     کد : 8672

همگامی و همکاری مربیان آموزشی و پرسنل فرهنگسرای بزرگ الغدیر در پویش رحمت

پرسنل و مربیان فرهنگسرای بزرگ الغدیر حضوری چشمگیر در پویش رحمت داشتند.

مربیان و پرسنل بزرگترین فرهنگسرای شمال‌غرب کشور به مدت 24 روز در آماده‌سازی اقلام معیشتی نیازمندان در قالب طرح پویش رحمت فعالیت گسترده‌ای داشتند.

 به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای الغدیر، پویش رحمت که به منظور حمایت از اقشار آسیب‌دیده اقتصادی ناشی از بیماری کرونا در شهر تبریز شروع به کار کرده بود و در آن مجموعه شهرداری تبریز، جمعی از خیرین، صنعتگران، تشکل‌های دینی و مساجد کمر همت بسته بودند تا کمکی هر چند ناچیز به اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا داشته باشند، با حضور و فعالیت چشمگیر مربیان فرهنگسرای الغدیر بسته‌های حمایتی توزیع شد.

در این پویش که نحوه عملکرد آن از سوی دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان، ایرج شهین باهر شهردار تبریز، مدیران شهرداری تبریز، فرماندهی سپاه عاشورا، دادگستری کل آذربایجان‌شرقی، اداره کل بازرسی استان و همچنین نمایندگانی از هیات امنای پویش به صورت دقیق و شفاف مورد حمایت و نظارت قرار داشت، مربیان فرهنگسرای الغدیر از اول تا بیست و چهارم اردیبهشت ماه به صورت دوشیفت از ساعت 9 الی 17 در این کار فعالیت داشته و بسته‌بندی کالاهای این پویش را برعهده داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز در حاشیه بازدید از پویش رحمت گفت: در این شرایط نمی‌دانم با چه زبانی از این مردم قدردانی کنم، همیشه در ماه مبارک رمضان، خیرین به نیازمندان کمک می‌کردند، اما امسال بعد از نیمه شعبان و فرمایش مقام معظم رهبری در مورد رزمایش کمک مومنانه، اقشار مختلف مردم و خیرین دست به دست هم داده و به میدان آمدند تا این فعالیت‌های خودجوش اتفاق بیفتد.

امام جمعه تبریز افزود: ذوق و شوقِ خدمت، در تمامی مساجد و پایگاه‌های مردمی بسیار ارزشمند و بالا بود و در چندین روز گذشته شاهد بودیم که مردم و خیرین کمک‌های ارزنده‌ای کردند که یکی از این مکان‌ها فرهنگسرای الغدیر بود که به عنوان پایگاه فعالیت‌های خیرانه شناخته می‌شود.

ایرج شهین باهر، شهردار تبریز نیز در حاشیه بازدید از روند تهیه و توزیع مرحله دوم بسته‌های حمایتی پویش رحمت، گفت: افرادی بودند که به اندازه یک هزار تومان توان کمک داشتند که آن را هم دریغ نکردند؛ این کار بسیار ارزشمند است و همان هزار تومانی‌ها است که اکنون جمع شده و تبدیل به ۲۰ هزار بسته حمایتی با ارزش هر بسته حدود ۵۰۰ هزار تومان شده است.

شهین باهر افزود: با توجه به اینکه، نیت به خاطر خدا است، به لطف خدا کارها خیلی خوب پیش رفت و همه با جدیت پای کار آمدند. مربیان و پرسنل فرهنگسرای بزرگ الغدیر نیز همگام با سایر آحاد مردم با وجود اینکه مجموعه‌های زیادی به موازات پویش رحمت فعالیت می‌کردند، از کمک به این پویش دریغ نکردند.

وی یادآور شد: آرزو داریم هیچ مشکلی شهر و کشور ما را تهدید نکند اما بیماری کرونا زیبایی‌هایی از جمله همت، همدلی و همراهی مردم و نوع‌دوستی را به همراه داشت که همه از آن لذت بردیم.
 
 

 


آلبوم تصاویرپرسنل و مربیان فرهنگسرای بزرگ الغدیر حضوری چشمگیر در پویش رحمت داشتند.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
PDF چاپ چاپ