شهردار و مدیر فرهنگسرا(صفحه ماژول‌ها)
 
 لینکها(صفحه ماژولها)

 
تاریخ : يکشنبه 10 آذر 1398     |     کد : 8188

برگزاری دوره (I-Maths) در فرهنگسرای الغدیر

مفاهیم پایه ریاضی (I-Maths) بوسیله بازی برای کودکان 3 تا 6 سال در فرهنگ‌سرای بزرگ الغدیر آموزش داده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ‌سرا، آی‌مت روشی جهت آموزش مفاهیم پایه ریاضی، به کودکان ۳ تا ۷ سال است. این روش علاوه بر غنی‌سازی محیط آموزشی و پویایی آن (به‌صورت تعاملی با نیازهای‌ متفاوت هر کودک و نه آموزش استاتیک)، ضمن کاهش اضطراب ریاضی کودکان و افزایش مهارت‌های شناختی آنان، از روش پلکانی بهره می‌برد که طی آن آموزش‌ها علاوه بر چینش ساده به مشکل، آموزش‌های قبلی را نیز پوشش داده و کودک بدون هیچ‌گونه احساس فشار و یا دل‌زدگی، مطالب ساده و پیشرفته ریاضی را از طریق بازی، داستان، شعر و نمایش‌هایی که اکثراً خودش بازیگر آن است می‌آموزد.

آی‌مت بر مبنای الگوهای یادگیری در فرآیند رشد کودک و تمرکز بر توسعه و تقویت استعدادهای بنیادین که شکل‌دهنده شالوده یادگیری و فهم مفاهیم پیچیده ریاضی در آینده است، شکل‌گرفته است. iMaths با شاد و لذت‌بخش کردن فرآیند آموزش تلاش می‌کند تا به بهترین نحو ممکن کودکان را با مفاهیم اولیه ریاضی آشنا کند.

فرهنگ‌سرای بزرگ الغدیر در راستای عمل به یکی از اهداف عالیه خود که همانا آموزش است، اقدام به برگزاری دوره آموزشی آی‌مت کرده است.

لازم به ذکر است این دوره روزهای یک‌شنبه و 4شنبه هر هفته از ساعت 10 الی 12:30 توسط خانم ولی پور در واحد آموزش‌های شهروندی این مجموعه برگزار می‌شود.


مدیر وب سایت