شهردار و مدیر فرهنگسرا(صفحه ماژول‌ها)
 
 لینکها(صفحه ماژولها)

 
تاریخ : سه شنبه 5 آذر 1398     |     کد : 8174

رییس سازمان بسیج شهرداری تبریز:

فرهنگسرای الغدیر پایگاه فرهنگی فعالیت های بسیج است

رییس سازمان بسیج شهرداری تبریز در دیدار با داود هوشنگ روشنک، فرهنگسرای الغدیر را پایگاه فرهنگی فعالیت های بسیج دانست.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای بزرگ الغدیر، همزمان با هفته بسیج،  داود هوشنگ روشنک مدیر فرهنگسرای الغدیر با فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار، رحیم ملاحسینی، فعالیت‌های فرهنگی بسیج در تقویت ارزش‌های جوانان را اثربخش عنوان کرد و افزود: فعالیت‌های فرهنگی بسیج در تقویت هنجارها و نگرش‌های جوانان تاثیر گذار بوده و در مقابله با تهاجم فرهنگی غرب نقش به سزایی را در بطن جامعه ایفا می کند.
وی فعالیت ها و اقدامات فرهنگی شهرداری تبریز در مقابله با تهاجم فرهنگی غرب را ارزشمند دانسته و گفت: راهبرد فرهنگسرای الغدیر در پویایی شهر، ترویج اندیشه های نو، تقویت بنیه فرهنگی، ممانعت از ترویج ابزارهای ضدفرهنگی و غنی ساختن اوقات فراغت بسیار گرانبها بوده و میتوان گفت فرهنگسرای الغدیر پایگاه فرهنگی فعالیت های بسیج است.
فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز ظرفیت های موجود فرهنگسرای الغدیر در افزایش تراز و غنای فرهنگی جوانان از روش های مختلفی نظیر آموزش و مهیا نمودن فضایی برای فعالیت های فرهنگی و ... را پرقوت دانسته و خواستار همکاری بیش از پیش دو مجموعه شد.
مدیر فرهنگسرای الغدیر نیز در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج ابراز امیدواری کرد با بهره گیری از امکانات مادی و معنوی و نیروهای ارزشمند و بسیجی برنامه ها را به نحوی شایسته انجام داده و در جهت تحقق و پویایی بسیج چند میلیونی گام های موثری برداریم.
داود هوشنگ روشنک در پایان بسیج را یک مکتب فرهنگی و ارزشی و کلمه طیبه‌ای که در بین همه اقشار ملت ایران ریشه دوانیده است، دانست و از آمادگی این فرهنگسرا برای تعامل و انجام فعالیت های مشترک خبر داد.

گفتنی است که فرهنگسرای الغدیر به مناسبت هفته بسیج میزبان برنامه مختلفی است که اجتماع بزرگ بسیجیان فرهنگسرای بزرگ الغدیر و بسیجیان حوزه 8 بسیج شهری و آئین اختتامیه مسابقات ورزشی جام شهدای بسیج از اهم برنامه های بزرگترین مجموعه فرهنگی آموزشی شمال غرب کشور در هفته بسیج می باشد.


مدیر وب سایت