شهردار و مدیر فرهنگسرا(صفحه ماژول‌ها)

 
 لینکها(صفحه ماژولها)

 
تاریخ : شنبه 22 دي 1397     |     کد : 6767

شهردار تبریز خبر داد:

نامگذاری یکی از خیابان های تبریز به نام "پرستار"

شهردار تبریز از نام گذاری یکی از خیابان های تبریز به نام "پرستار" خبر داد و گفت: خدمات رسانی به این قشر زحمت کش بالاخره باید وارد فاز جدی تری شود و با کمال میل این موضوع را در دستور کار شورای نامگذاری قرار می دهیم.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرا، ایرج شهین باهر در مراسم بزرگداشت پرستاران استان عضو خانه کارگر با تاکید بر ویژه بودن شغل پرستاری افزود: علی رغم رکود اقتصادی و معضلات اشتغال، باز هم میزان تمایل به پرستاری کم بوده و این نشانگر ویژگی طاقت فرسایی این شغل است.

وی اظهار داشت: روز پرستار به مناسبت تولد حضرت زینب (س) و رشادت های ایشان در روز عاشورا و شکیبایی در روزهای بعد از واقعه کربلا، نامگذاری شده است و پرستاران در تمامی مراحل خدمت رسانی خود از آن حضرت الگو گرفته اند و این خصیصه ارزشمند حائز قدردانی است.

شهردار تبریز همچنین تصریح کرد: قدردانی از شغل پرستاری و زحمت کشان این عرصه وظیفه تمامی اقشار جامعه است و شهرداری تبریز برای ارج نهادن به مقام پرستار خیابانی به همین نام در تبریز نامگذاری می کند.

شهین باهر ادامه داد: پرستاران تنها قشری از جامعه هستند که مراجعین آن ها بیماران هستند و باید با صبر و شکیبایی به خدمت رسانی آنها بشتابند.

شهردار تبریز متذکر شد: قرابت و منزلت شغل پرستاری در نزد خداوند آنچنان ارزشمند است که به پیامبر اعظم (ص) فرمود: به اصحابت بگو اگر مومنی به مدت یک شبانه روز از بیماری پرستاری کند از پل صراط مستقیم به بهشت می رود.


گفتنی است این مراسم با حضور ایرج شهین باهر شهردار تبریز، کریم صادق زاده عضو شورای اسلامی تبریز و دبیر خانه کارگر استان، خانم صادقزاده مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی، میر احد حسینی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، پورفتحی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، کارکن مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران، پاشاچینی ریاست روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی و پرستاران عضو خانه کارگر برگزار شد.

همچنین در این مراسم 43 پرستار نمونه مورد قدردانی قرار گرفتند.
 


مدیر وب سایت