شهردار و مدیر فرهنگسرا(صفحه ماژول‌ها)

 
 لینکها(صفحه ماژولها)

 
تاریخ : پنجشنبه 20 دي 1397     |     کد : 6764

مسئول سیاسی سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی:

تقوا زیر بنای حرکت انسان به سمت سعادت واقعی است/بصیرت به معنای آگاهی، تصمیم به موقع و اقدام قاطعانه است.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرا، علی جعفری آذر در کارگاه بصیرت که در فرهنگ سرای بزرگ الغدیر برگزار شد، گفت: بصیرت به معنای تشخیص توطئه، تشخصیص حق از باطل و بیداری و آگاهی و تصمیم و حضور به موقع و اقدام قاطعانه است که پیوسته مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند و مردم ایران اسلامی همواره در دروان مختلف انقلاب با بصیرت خود توطئه ها را خنثی کرده اند.

مسئول سیاسی سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی افزود: دنیا همواره با جاذبه های شیطانی و انحرافی قرین است. وسوسه ها و نیرنگ ها و مظاهر زیبا همزاد دنیا هستند و دنیای هیچ انسانی خالی از این جاذبه ها نیست. راه حق با دوری از این جاذبه های اغواکننده پدیدار و طی می شود و آدمی به هر مقدار اسیر مظاهر فریبنده دنیا شود به همان مقدار، راه برایش تاریک و مبهم و حرکتش به سوی تعالی بطیء و یا متوقف می گردد.

وی با بیان اینکه برای خوب عمل کردن و تشخیص راه از بی راهه باید بصیرت داشت، گفت: بصیرت در آموزه‌ها و درس های قرآن، شیوه و الگویی است که به انسان توانایی و قدرت تشخیص حقایق و تحلیل درست از واقعیت‌ها را می‌دهد؛ از این‌رو، نشانه های قرآن و احادیث به مسئله بصیرت به شکل کامل پرداخته است.

جعفری آذر در ادامه افزود: هر کسی که تقوای آن بیشتر باشد می تواند با بصیرت خود بر تمام مشکلات فائق آید.


 
 


مدیر وب سایت