شهردار و مدیر فرهنگسرا(صفحه ماژول‌ها)

 
 لینکها(صفحه ماژولها)

 
تاریخ : يکشنبه 13 آبان 1397     |     کد : 6420

همگام با سایر آحاد مردم :

حضور معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، مدیریت، کارکنان و بسیجیان فرهنگ سرای بزرگ الغدیر در راهپیمایی باشکوه 13 آبان

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز، مدیریت،کارکنان ،مربیان و بسیجیان حوزه های برادران و خواهران فرهنگ سرای بزرگ الغدیر در کنار سایر آحاد مردم ولایتمدار تبریز در راهپیمایی 13 آبان شرکت نمودند.
به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرا، همزمان با سالروز تسخیر سفارت آمریکا در ایران، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز، مدیریت،کارکنان ، مربیان و بسیجیان حوزه های خواهران و برادران  فرهنگسرای بزرگ الغدیر در کنار سایر کارکنان و مسئولین شهری و شهرداری تبریز و آحاد مختلف مردم ولایتمدار در راهپیمایی 13 آبان شرکت نمودند.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان طی سخنانی با بیان اینکه حوادث و رویدادهای سه گانه 13 آبان در تبیین شعار مرگ بر آمریکا به ظهور و بروز رسیده است، افزود: گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی طی سال های پس از انقلاب اسلامی، سبب جوان گرایی در عرصه آمریکا ستیزی شده است.

وی اظهار داشت: جنایات آمریکا و استمرار آن تا 13 آبان امسال که موعد شروع دور جدید تحریم های نفتی است، سبب شده تا شعار مرگ بر آمریکا به شعور ضد آمریکایی نه تنها در ایران بلکه در کل جهان تبدیل شود.

حجت الاسلام آل هاشم، شعار مرگ بر آمریکا را واکنش به رفتارهای سلطه جویانه این کشور عهدشکن و کینه ورز با آرمان های انقلاب اسلامی توصیف کرد و آنرا همسو با اهداف انقلاب اسلامی مردم ایران دانست.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: ماهیت استکبار ستیزی، برائت از مشرکان، دشمن شناسی و بصیرت ملت ایران در برابر دولت ایالات متحده از زمان کودتای 28 مرداد شروع شده و در قالب حمایت از رژیم پهلوی و تلاش برای مقابله با مطالبات ملت ایران، جنگ تحمیلی و تحریم های اقتصادی و ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایرانی همچنان ادامه دارد.

وی اضافه کرد: جوانان ایران اسلامی خود را در قبال مساله پیشرفت کشور مسئول بدانند و سخنوری را کنار گذاشته و نوآوری و ابتکار را سرلوحه تمام فعالیت های خود قرار دهند.

گفتنی‌ست مردم همیشه در صحنه تبریز با شرکت در این راهپیمایی، بار دیگر سیاست‌های استکبار جهانی را محکوم و انزجار خود را از توطئه های خصمانه و مستکبرانه شیطان بزرگ، آمریکا اعلام نموده  و با صلابت بيش از پيش، انسجام، همدلي، وحدت و تعهدشان را به نظام مقدس جمهوري اسلامي و ايران عزيز را به نمايش گذاشتند.

اجرای گروه سرود و نمایش دانش آموزی، صدور قطعنامه و به آتش کشیدن پرچم آمریکا و اسرائیل از دیگر برنامه های اجرایی در این مراسم بود.


  


مدیر وب سایت