شهردار و مدیر فرهنگسرا(صفحه ماژول‌ها)

 
 لینکها(صفحه ماژولها)

 
تاریخ : چهارشنبه 23 خرداد 1397     |     کد : 5688

در آستانه عیدسعید فطر، سومین برنامه ی جنگ شادی ویژه ماه مبارک رمضان در فرهنگ سرای بزرگ الغدیر

از سلسله برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان، سومین برنامه جنگ شادی در بزرگترین فرهنگ سرای شمال غرب کشور برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرا، در آستانه عید سعید فطر با توجه به رویکرد و خواستگاه اصلی فرهنگ سرا در جهت بسط و توسعه فعالیتهای همه گانه فرهنگی، آموزشی و هنری در این مجموعه بزرگ و به ویژه ارج نهادن، حمایت و ایجاد بستر مناسب فرهنگی آموزشی، سومین برنامه ی جنگ شادی با استقبال پر شور شهروندان و با هدف بوجود آوردن فضای شاد و مفرح در بین اقشار مختلف جامعه و بالا بردن روحیه و ایجاد شور و نشاط در ماه مبارک رمضان به همت فرهنگ سرای بزرگ الغدیر اجرا شد.

در این مراسم که به همت فرهنگ سرای بزرگ الغدیر و گروه هنری جام جم  بعد از افطار در محل آمفی تئاتر رو باز قبه زرین برگزار گردید، گروه های مختلف هنری به اجرای برنامه های شاد و موزیکال با هنرمندی هنرمندان برجسته شهر، موسیقی سنتی و زنده و شعبده بازی به یاد ماندنی برای حضار پرداختند.

این برنامه که با سعی و اهتمام زیاد مدیریت و همکاران فرهنگ سرای بزرگ الغدیر اجرا می‌شود موجبات رضایت خاطر شهروندان و خانواده ها را به خود جلب کرده است و شاهد این ادعا حضور روز افزون شهروندان در زمان اجرای این جنگ می باشد.

لازم به ذکر است این جنگ شادی در روزهای آتی بعد از افطار در ساعت 22 درآمفی تئاتر قبه زرین فرهنگ سرای بزرگ الغدیر برگزار خواهد شد و شرکت برای عموم خانواده ها آزاد است.
  

 


آلبوم تصاویر در آستانه عیدسعید فطر، سومین برنامه ی جنگ شادی ویژه ماه مبارک رمضان در فرهنگ سرای بزرگ الغدیر

20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
8
7
6
5
4
3
2
1
مدیر وب سایت