شنبه 16 اسفند 1399
Info-algadir.tabriz.ir
آدرس: تبریز بلوار ستارخان، خیابان شهید قره باغی
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در گذر تاریخ / رویدادهای 12 بهمن 1357

در گذر تاریخ / رویدادهای 12 بهمن 1357
دوشنبه 12 بهمن 1394

دانستنی هایی درباره انقلاب اسلامی(1)

دانستنی هایی درباره انقلاب اسلامی(1) علل و عوامل شكل‌گيري و چگونگي روند انقلاب اسلامي از دهه 40 تا كنون همچنان مورد بحث و بررسي و اختلاف نظر مي‌باشد. هر يك از گروهها و جريانهاي سياسي و اعتقادي به گونه‌اي موضوع را تجزيه وتحليل و نتيجه گيري كرده‌اند.
يکشنبه 11 بهمن 1394

حضور رهبر انقلاب در مرقد مطهر امام راحل و گلزار شهدای بهشت زهرا

حضور رهبر انقلاب در مرقد مطهر امام راحل و گلزار شهدای بهشت زهرا در آستانه‌ی ایام‌الله دهه‌ی فجر و سالروز ورود امام خمینی رحمه‌الله به میهن اسلامی، رهبر انقلاب اسلامی، صبح امروز (شنبه) در مرقد مطهر امام راحل رحمه‌الله و همچنین مزار شهدای هفتم تیر و گلزار شهدای بهشت زهرا حضور یافتند.
شنبه 10 بهمن 1394

پیام تسلیت شهردار تبریز به مناسبت شهادت جانباز سرافراز «سید حسن شکوری»

 پیام تسلیت شهردار تبریز به مناسبت شهادت جانباز سرافراز «سید حسن شکوری» شهردار تبریز با صدور پیامی، شهادت جانباز سرافراز عرصه حماسه و دفاع، سردار شهید حاج سید حسن شکوری را تسلیت گفت.
شنبه 10 بهمن 1394

آموزش مهارتهای زندگی اجتماعی و جلب مشارکت شهروندان، رسالت مهم مراکز فرهنگی شهرداری است

 آموزش مهارتهای زندگی اجتماعی و جلب مشارکت شهروندان، رسالت مهم مراکز فرهنگی شهرداری است جلسه دوره ای معاونت فرهنگی اجتماعی با معاونین فرهنگی واجتماعی مناطق دهگانه شهرداری ومدیران ستادی معاونت، به منظور هماهنگی برنامه های فرهنگی، اجتماعی وآموزشی جشنواره زمستانی همدلانه و دهه فجر، تعیین خط مشی ها و ساماندهی خانه‌های سلامت مناطق دهگانه شهرداری با حضورمعاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز، مدیران ستادی معاونت ، معاونین فرهنگی اجتماعی مناطق دهگانه شهرداری و مسئولین خانه های سلامت در اداره کل سلامت شهرداری برگزار شد.
سه شنبه 6 بهمن 1394

سخن امروز من تأکید بر احساس مسئولیت همگانی است

 سخن امروز من تأکید بر احساس مسئولیت همگانی است رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز، با تأکید بر ضرورت احساس مسئولیت همگانی در خصوص «ترویج نماز»، همگان، بویژه مسئولان دستگاه‌ها و دارندگان امکانات مادی و معنوی و مدیریتی را به درک عظمت این مسأله و برداشتن گام‌های عملی در این راه، فراخواندند.
سه شنبه 6 بهمن 1394

عیادت شهردارتبریز ازجانباز دفاع مقدس

عیادت شهردارتبریز ازجانباز دفاع مقدس شهریارنیوز: شهردار کلانشهر تبریز با حضور در منزل جانباز جنگ تحمیلی از این ایثارگر دوران دفاع مقدس عیادت کرد.
يکشنبه 4 بهمن 1394