چهارشنبه 25 فروردين 1400
Info-algadir.tabriz.ir
آدرس: تبریز بلوار ستارخان، خیابان شهید قره باغی
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شنبه 21 فروردين 1395

اهداف برگزاری سومین سمپوزیوم مجسمه سازی تبریز

اهداف برگزاری سومین سمپوزیوم مجسمه سازی تبریز مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، اهداف برگزاری سومین سمپوزیوم مجسمه سازی تبریز را تشریح کرد.
دوشنبه 16 فروردين 1395

حضور عملیاتی بسیج شهرداری در عملیات برف‌روبی و حفاظت از درختان

 حضور عملیاتی بسیج شهرداری در عملیات برف‌روبی و حفاظت از درختان مسئول سازمان بسیج شهرداری تبریز از حضور عملیاتی نیروهای بسیج در برف‌روبی و حفاظت از درختان خبر داد.
دوشنبه 16 فروردين 1395

10 اقدام اساسی برای نجات اقتصاد کشور

10 اقدام اساسی برای نجات اقتصاد کشور رهبر انقلاب در آستانه‌ی آغاز سال ۹۵، این سال را به نام سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نامگذاری کردند و در سخنرانی در حرم مطهر رضوی ده اقدام اساسی اقتصاد مقاومتی را برای نجات کشور را برشمردند.
دوشنبه 2 فروردين 1395

فستیوالی آتشین و خطرناک/ چهارشنبه سوری، بدعتی در تاریخ کهن ایران

فستیوالی آتشین و خطرناک/ چهارشنبه سوری، بدعتی در تاریخ کهن ایران از چه زمانی جشن های آتش مرسوم شد؟ و دلیل آن جشن ها چه بود؟ و بعد از گذشت قرن ها و گسترش اسلام در ایران چه تغییراتی کرد؟
سه شنبه 25 اسفند 1394

برنامه های ایام فاطمیه فرهنگسرای بزرگ الغدیر

برنامه های ایام فاطمیه فرهنگسرای بزرگ الغدیر همزمان با ایام سوگواری دخت مکرم نبی اکرم(ص) حضرت صدیقه طاهره (س)...........
چهارشنبه 19 اسفند 1394

انتخابات در اندیشه امام خمینی (س)

انتخابات در اندیشه امام خمینی (س) تبلیغات انتخاباتی در چارچوب تعالیم اسلامی باشد
پنجشنبه 6 اسفند 1394

کارتونیست تبریزی داور جشنواره کاریکاتور دون کیشوت آلمان شد

 کارتونیست تبریزی داور جشنواره کاریکاتور دون کیشوت آلمان شد رحیم بقال اصغری، کارتونیست شناخته شده تبریزی، به عنوان عضو هیات داوران نهمین جشنواره بین المللی دون کیشوت آلمان حضور یافته است.
چهارشنبه 5 اسفند 1394

مدیریت سخت‌افزاری شهر، مرکز بروز و ظهور قابلیت‌های مختلف مهندسی

مدیریت سخت‌افزاری شهر، مرکز بروز و ظهور قابلیت‌های مختلف مهندسی دکتر نجفی، با گرامیداشت پنجم اسفند روز مهندس و تبریک این روز به جامعه مهندسی، گفت: مدیریت سخت‌افزاری شهر، مرکز بروز و ظهور قابلیت‌های مختلف فنی و مهندسی است.
چهارشنبه 5 اسفند 1394

جزئیاتی از ماجرای شهادت حضرت زهرا(س)

جزئیاتی از ماجرای شهادت حضرت زهرا(س) کارشناس تاریخ اسلام با اشاره به اینکه اقوال مختلفی در خصوص تاریخ شهادت حضرت فاطمه(س) نقل شده است، وجود این اقوال را سرّی از اسرار الهی دانست.
يکشنبه 2 اسفند 1394