چهارشنبه 8 بهمن 1399
Info-algadir.tabriz.ir
آدرس: تبریز بلوار ستارخان، خیابان شهید قره باغی
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز خبر داد:

تعطیلی مراکز فرهنگی و اماکن ورزشی شهرداری تبریز

تعطیلی مراکز فرهنگی و اماکن ورزشی شهرداری تبریز معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز از تعطیلی مراکز فرهنگی و اماکن ورزشی شهرداری تبریز طبق مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا خبر داد.
سه شنبه 4 آذر 1399

فعالیت بدنی در روزهای کرونایی چگونه باید باشد؟

فعالیت بدنی در روزهای کرونایی چگونه باید باشد؟ معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در خصوص فعالیت بدنی در روزهای کرونایی توضیحاتی را ارائه کرد.
دوشنبه 3 آذر 1399

کتاب در صدر برنامه‌های فرهنگی شهرداری است

کتاب در صدر برنامه‌های فرهنگی شهرداری است حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی برنامه های شهرداری تبریز در این خصوص را تشریح کرد.
شنبه 1 آذر 1399

هویت، محور تمرکز بر برنامه‌های فضاسازی محیطی در تبریز

هویت، محور تمرکز بر برنامه‌های فضاسازی محیطی در تبریز معاون فرهنگی شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از تمرکز بر موضوع هویت، به عنوان محور برنامه های فضاسازی محیطی در تبریز یاد کرد.
چهارشنبه 28 آبان 1399

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز:

اهتمام ویژه شهرداری در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی

اهتمام ویژه شهرداری در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از اهتمام ویژه شهرداری در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سالجاری خبر داد.
دوشنبه 26 آبان 1399

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز:

اصلی ترین هدف حوزه فرهنگی شهرداری تعالی فرهنگ عمومی شهر و نشاط اجتماعی است.

اصلی ترین هدف حوزه فرهنگی شهرداری تعالی فرهنگ عمومی شهر و نشاط اجتماعی است. معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز اصلی ترین هدف حوزه فرهنگی شهرداری را تعالی فرهنگ عمومی شهر و نشاط اجتماعی عنوان کرد .
يکشنبه 18 آبان 1399

تلاش برای تدریس کتب فرهنگ شهروندی در برنامه «شاد»

تلاش برای تدریس کتب فرهنگ شهروندی در برنامه «شاد» مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: برنامه ریزی های لازم جهت مذاکره با شبکه اجتماعی شاد برای تدریس کتاب های فرهنگ شهروندی در قالب این برنامه صورت گرفته است.
پنجشنبه 15 آبان 1399

تولید فایل صوتی منظومه «حیدربابایه سلام»

تولید فایل صوتی منظومه «حیدربابایه سلام» معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از تولید فایل صوتی منظومه «حیدر بابایه سلام» به منظور به کار گیری منظومه حیدربابایه سلام در تولید آثار هنری توسط کودکان و نوجوانان خبر داد.
سه شنبه 29 مهر 1399

کتاب ، دروازه ورود به سعادت و سلامت اجتماعی

کتاب ، دروازه ورود به سعادت و سلامت اجتماعی معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز، پیوند عمیق با کتاب را ضامن سلامت و سعادت جامعه دانست .
يکشنبه 13 مهر 1399

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه:

سوار شدن به اتوبوس بدون ماسک ممنوع است/لزوم رعایت فاصله اجتماعی در داخل اتوبوس

سوار شدن به اتوبوس بدون ماسک ممنوع است/لزوم رعایت فاصله اجتماعی در داخل اتوبوس مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با اشاره به اینکه بی توجهی به فاصله گذاری اجتماعی و تردد غیر ضرور پیامدهای جبران ناپذیری خواهد داشت افزود: با توجه به شرایط حاد بیماری از همشهریان تقاضا داریم تا اطلاع ثانوی از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.
پنجشنبه 10 مهر 1399