چهارشنبه 25 فروردين 1400
Info-algadir.tabriz.ir
آدرس: تبریز بلوار ستارخان، خیابان شهید قره باغی
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

طرح زوج یا فرد تبریز در دو بازه زمانی اجرا می‌شود.

طرح زوج یا فرد تبریز در دو بازه زمانی اجرا می‌شود. مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: طرح زوج و فرد تبریز در دو بازه؛ صبح‌ها از ساعت ۱۰ تا ۱۳:۳۰ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۷ تا ۲۰ اجرا می‌شود.
دوشنبه 22 دي 1399

طولانی‌ترین شب کرونایی سال

چند پیشنهاد برای جذاب‌تر شدن شب یلدای مجازی

چند پیشنهاد برای جذاب‌تر شدن شب یلدای مجازی تقریباً یک سال است که بیماری همه‌گیر کرونا مهمان ناخوانده مردم در سراسر جهان است و همه را مجبور به تغییر سبک زندگی خود کرده است. شب یلدا نزدیک است اما امسال ایرانی‌ها علی‌رغم سنت هزارساله که دورهم جمع می‌شدند، باید در خانه بمانند و به روش دیگری شب یلدا را برگزار کنند.
چهارشنبه 26 آذر 1399

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز :

اکران طرح فرهنگی "دستمان را بگیر"در سطح شهر تبریز

اکران طرح فرهنگی "دستمان را بگیر"در سطح شهر تبریز همزمان با شیوع بیماری کرونا و با توجه به توصیه حضرت آیت الله‌ خامنه‌ای رهبر حکیم انقلاب اسلامی بر مداومت بر قرائت دعای هفتم صحیفه سجادیه و تدبّر در مضامین عالی این دعای شریف هنگام گرفتاری‌ها و ابتلائات مسلمین، طرح های فرهنگی با مضمون" دعای هفتم صحیفه سجادیه "بر روی بیلبوردهای شهری درسطح شهر تبریز به نمایش درآمدند.
سه شنبه 25 آذر 1399

عزم راسخ حوزه فرهنگی شهرداری تبریز برای افزایش سرانه مطالعه ستودنی است

عزم راسخ حوزه فرهنگی شهرداری تبریز برای افزایش سرانه مطالعه ستودنی است مدیرکل کتابخانه های استان، از عزم راسخ حوزه فرهنگی شهرداری تبریز به منظور افزایش سرانه مطالعه در میان شهروندان تبریزی، قدردانی کرد.
شنبه 22 آذر 1399

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز؛

ایستگاه های مطالعه در اتوبوس های شرکت واحد، مستقر می شوند

ایستگاه های مطالعه در اتوبوس های شرکت واحد، مستقر می شوند معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز، از استقرار ایستگاه های مطالعه در داخل فضای اتوبوس های شرکت واحد و نیز ایستگاه های اتوبوس خبر داد.
سه شنبه 18 آذر 1399

قدردانی امام جمعه تبریز از فعالیت‌های فرهنگی شهرداری تبریز

قدردانی امام جمعه تبریز از فعالیت‌های فرهنگی شهرداری تبریز نماینده ولی فقیه در آذربایجانشرقی و امام جمعه تبریز از فعالیت های فرهنگی شهرداری تبریز قدردانی کرد.
سه شنبه 18 آذر 1399

مسابقه طراحی پوستر و تصویرسازی با عنوان از قاسم تا محسن برگزار می‌شود + فراخوان

مسابقه طراحی پوستر و تصویرسازی با عنوان از قاسم تا محسن برگزار می‌شود + فراخوان مسابقه طراحی پوستر بزرگداشت اولین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی و چهلمین روز شهادت دکتر محسن فخری زاده به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز برگزار می‌شود.
شنبه 15 آذر 1399

وبینار «یک ماه یک کتاب»، نشانگر استمرار فعالیت‌های فرهنگی است

وبینار «یک ماه یک کتاب»، نشانگر استمرار فعالیت‌های فرهنگی است معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز گفت: وبینار «یک ماه یک کتاب»، نشانگر استمرار دائمی فعالیت های فرهنگی است.
شنبه 15 آذر 1399

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز خبر داد:

تعطیلی مراکز فرهنگی و اماکن ورزشی شهرداری تبریز

تعطیلی مراکز فرهنگی و اماکن ورزشی شهرداری تبریز معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز از تعطیلی مراکز فرهنگی و اماکن ورزشی شهرداری تبریز طبق مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا خبر داد.
سه شنبه 4 آذر 1399

فعالیت بدنی در روزهای کرونایی چگونه باید باشد؟

فعالیت بدنی در روزهای کرونایی چگونه باید باشد؟ معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در خصوص فعالیت بدنی در روزهای کرونایی توضیحاتی را ارائه کرد.
دوشنبه 3 آذر 1399