شهردار و مدیر فرهنگسرا(صفحه ماژول‌ها)
 
 لینکها(صفحه ماژولها)

 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

نفرات برگزیده مسابقه انوار الهی فرهنگسرای الغدیر اعلام شد

نفرات برگزیده مسابقه انوار الهی فرهنگسرای الغدیر اعلام شد نفرات برگزیده مسابقه انوار الهی انتخاب و معرفی شدند.
پنجشنبه 8 آبان 1399

فرهنگ شهر

زباله و کاهش تولید آن

زباله و کاهش تولید آن به هر فعالیتی که باعث کاهش یا حذف تولید مواد زائد در منبع تولید شود کاهش تولید زباله می گویند کمینه‌سازی و کاهش تولید زباله یک استراتژی اقتصادی و مورد توجه جهانیان و کشورهای پیشرفته جهان است.
چهارشنبه 7 آبان 1399

متن و ترجمه خطبه های نهج البلاغه

متن و ترجمه خطبه های نهج البلاغه خطبه 104- بخش اول: رهاورد بعثت پيامبر اعظم بخش دوم: ثبات قدم در اسلام
چهارشنبه 7 آبان 1399

با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، کودکان 3 تا 6 سال بینایی سنجی می شوند

اجرای طرح ملی سنجش بینایی کودکان 3 تا 6 ساله در فرهنگسرای بزرگ الغدیر

 اجرای طرح ملی سنجش بینایی کودکان 3 تا 6 ساله در فرهنگسرای بزرگ الغدیر در جهت پیشگیری از تنبلی چشم کودکان و عوارض ناشی از آن در بزرگسالی طرح ملی غربالگری تنبلی چشم روز 6 آبان ماه و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار می شود.
دوشنبه 5 آبان 1399

فرهنگ‌شهر؛

حمل و نقل پاک

حمل و نقل پاک سیاست راه اندازی سیستم حمل و نقل سبز در واقع راه‌حلی فوری و آشکار برای کاهش آلودگی‌های سیستم حمل و نقل است و نشان می دهد هر نوع وسیله حمل و نقل که سازگار با محیط زیست است و گازهای سمی مخرب محیط زیست را منتشر نمی کند، باید در راس انتخاب دولت ها و شهروندان فرار گیرد.
شنبه 3 آبان 1399

فرازی از وصیت نامه شهید روح الله طالبی

فرازی از وصیت نامه شهید روح الله طالبی روح الله طالبی متولد ۱۳۶۶ از شهر کشکسرای شهرستان مرند بود که ی در ۱ آبان ۹۴ مصادف با روز تاسوعای حسینی (ع) به شهادت رسیده و پیکر مطهر ایشان حدود دو ماه پیش در سوریه شده بود. هفته ی گذشته بعد از تایید شهادت وی و شناسایی پیکر این شهید والامقام، روز جمعه ۴ دی ۹۴ جهت تشییع به تبریز منتقل شد.
پنجشنبه 1 آبان 1399

نقص مبیع در فروش اینترنتی

نقص مبیع در فروش اینترنتی سؤال: در فروش اینترنتی کالاهای دست ساز، خریدار فقط عکس جنس را می بیند و سفارش می دهد، آیا در صورت وجود اشکالات جزئی در کالا، معامله و درآمد حاصل از آن حلال است؟
پنجشنبه 1 آبان 1399

فرهنگ‌شهر؛

حقوق همسایه و فرهنگ آپارتمان نشینی (۲)

حقوق همسایه و فرهنگ آپارتمان نشینی (۲) آپارتمان‌نشینی زیرمجموعه‌ای از روابط اجتماعی است که ناگزیر است از قوانین اجتماعی پیروی کند. از آنجا که آپارتمان محل سکونت افراد است و تمام اتفاقات و مراحل مختلف زندگی اعضای خانواده در همین محل شکل می گیرد و تأثیر می پذیرد بهتر است که همه افراد برای ایجاد آرامش و آسایش بیشتر و در عین حال حفظ و ارتقای موقعیت اجتماعی و خانوادگی خود با قوانین اجتماعی مربوط به آپارتمان‌نشینی آشنایی کامل داشته باشند و در انجام و رعایت کامل آن بکوشند.
پنجشنبه 1 آبان 1399

رویکردهای برنامه راهبردی- عملیاتی شهرداری تبریز در حوزه اجتماعی و فرهنگی؛

ارتقای سرمایه اجتماعی

ارتقای سرمایه اجتماعی امروزه در کنار سرمایه های انسانی، مالی و اقتصادی، از سرمایه دیگری به نام «سرمایه اجتماعی» (Social Capital) نام برده می شود که یکی از مولفه های مهم توسعه پایدار شهرها به شمار می آید.
سه شنبه 29 مهر 1399

تولید فایل صوتی منظومه «حیدربابایه سلام»

تولید فایل صوتی منظومه «حیدربابایه سلام» معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از تولید فایل صوتی منظومه «حیدر بابایه سلام» به منظور به کار گیری منظومه حیدربابایه سلام در تولید آثار هنری توسط کودکان و نوجوانان خبر داد.
سه شنبه 29 مهر 1399