امام على عليه السلام : أشْرَفُ الخَلائقِ التّواضُعُ و الحِلْمُ و لِينُ الجانِبِ؛ شريفترين خويها فروتنى و بردبارى و نرمخويى است.
 
 
 
 
 
 
 
 اخبار

تعطیلی مراکز فرهنگی و اماکن ورزشی شهرداری تبریز

فعالیت بدنی در روزهای کرونایی چگونه باید باشد؟

کتاب در صدر برنامه‌های فرهنگی شهرداری است

هویت، محور تمرکز بر برنامه‌های فضاسازی محیطی در تبریز

اهتمام ویژه شهرداری در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی

آرشیو Print RSS
 
 










 
 
 
 برنامه پیش رو

 
 
 
 
 
 
همراهی هنرمندان با کاروان اعلام خطر کرونا در فرهنگسرای بزرگ الغدیر

به‌مناسبت هفته بسیج صورت گرفت؛
همراهی هنرمندان با کاروان اعلام خطر کرونا در فرهنگسرای بزرگ الغدیر

به مناسبت هفته بسیج و در راستای اجرای دستورالعمل های ستاد کرونا و قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا خودروی بزرگ سیار سازمان بسیج شهرداری تبریز در فرهنگسرای الغدیر حضور یافت.
سه شنبه چهارم آذر 1399
تعداد بازدید: 8
هوشنگ در نشست مجمع اقوام و اقلیت‌های سازمان ملل متحد/نمادهای قومی و ملی تقویت کننده یکدیگرند

هوشنگ در نشست مجمع اقوام و اقلیت‌های سازمان ملل متحد/نمادهای قومی و ملی تقویت کننده یکدیگرند

سیزدهمین نشست مجمع اقوام و اقلیت های سازمان ملل متحد در ژنو سوئیس با سخنرانی داود هوشنگ روشنک فعال فرهنگی و مدیر بزرگ ترین مجموعه فرهنگی آموزشی شمال غرب کشور برگزار شد.
شنبه یکم آذر 1399
تعداد بازدید: 21
دومین دوره آموزش مجازی کلاس های آموزش به روش ابزار در فرهنگسرای الغدیر ثبت نام می شود.

ثبت نام دومین دوره آموزش مجازی کلاس های آموزش به روش ابزار
دومین دوره آموزش مجازی کلاس های آموزش به روش ابزار در فرهنگسرای الغدیر ثبت نام می شود.

پس از برگزاری و اجرای موفقیت آمیز اولین دوره آموزش مجازی در فرهنگسرای الغدیر دومین دوره‌ی آنلاین آموزش به روش ابزار برگزار می‌شود.
پنجشنبه بیست و نهم آبان 1399
تعداد بازدید: 58
اولین دوره آموزش مجازی کلاس های قرآنی موسسه حورای بهشتی در فرهنگسرای الغدیر ثبت نام می شود.

ثبت نام اولین دوره آموزش مجازی موسسه قرآنی حورای بهشتی
اولین دوره آموزش مجازی کلاس های قرآنی موسسه حورای بهشتی در فرهنگسرای الغدیر ثبت نام می شود.

پس از تداوم روند افزایشی شیوع ویروس کرونا در کشور و تاکید ستاد ملی مبارزه با کرونا به پرهیز از خروج غیرضروری از خانه، آموزش‌های موسسه قرانی حورای بهشتی به ‌صورت مجازی دوام می یابد.
يکشنبه بیست و پنجم آبان 1399
تعداد بازدید: 19
اعلام اسامی برگزیدگان مسابقه نقاشی ولادت پیامبر رحمت

اعلام اسامی برگزیدگان مسابقه نقاشی ولادت پیامبر رحمت

نفرات برگزیده مسابقه نقاشی ولادت پیامبر گرامی اسلام انتخاب و معرفی شدند.
شنبه هفدهم آبان 1399
تعداد بازدید: 41
جلسه ستاد هماهنگی اقامه نماز فرهنگسرای بزرگ الغدیر

با حضور رئیس ستاد اقامه نماز شهرداری تبریز برگزار شد؛
جلسه ستاد هماهنگی اقامه نماز فرهنگسرای بزرگ الغدیر

جلسه ستاد هماهنگی اقامه نماز فرهنگسرای بزرگ الغدیر با حضور رئیس این ستاد برگزار شد.
چهارشنبه چهاردهم آبان 1399
تعداد بازدید: 22
توزیع کیک نذری در فرهنگسرای الغدیر/گزارش تصویری

به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) صورت گرفت؛
توزیع کیک نذری در فرهنگسرای الغدیر/گزارش تصویری

با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) کیک نذری در فرهنگسرای الغدیر توزیع شد.
دوشنبه دوازدهم آبان 1399
تعداد بازدید: 30
مسابقه مجازی نقاشی " هدیه‌ای برای پیامبر مهربانیٰﷺ " برگزار می‌شود

به مناسبت گرامی‌داشت هفته وحدت در فرهنگسرای الغدیر
مسابقه مجازی نقاشی " هدیه‌ای برای پیامبر مهربانیٰﷺ " برگزار می‌شود

مسابقه مجازی نقاشی ویژه کودکان به مناسبت میلاد حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی ﷺ در فرهنگسرای الغدیر برگزار می‌شود.
يکشنبه یازدهم آبان 1399
تعداد بازدید: 30
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

چهره‌های انقلابی، پشتوانه‌ی فرهنگی
شنبه دهم آبان 1399
تعداد بازدید: 23
پیامبر اکرم(ص) اسوه حسنه بشریت است

عضو شورای اسلامی شهر تبریز:
پیامبر اکرم(ص) اسوه حسنه بشریت است

سعید نیکو خصلت عضو شورای اسلامی شهر تبریز، پیامبر اکرم(ص) را اسوه حسنه تمام بشریت دانست.
شنبه دهم آبان 1399
تعداد بازدید: 18
اندیشه و محتوا با زبان هنر ماندگار تر می‌شود

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز:
اندیشه و محتوا با زبان هنر ماندگار تر می‌شود

حجت الاسلام حمیدی در حاشیه کارگاه طراحی پوستر و تبلیغات شهری رحمه للعالمین گفت: باید با زبان هنر چهره وشخصیت معنوی و بلند پیامبر عظیم الشان اسلام را به جهانیان معرفی کنیم.
شنبه دهم آبان 1399
تعداد بازدید: 22
کارگاه طراحی پوستر رحمه‌للعالمین در فرهنگسرای بزرگ الغدیر

با حضور طراحان جوان کشوری برگزار شد؛
کارگاه طراحی پوستر رحمه‌للعالمین در فرهنگسرای بزرگ الغدیر

به مناسبت آغاز هفته وحدت کارگاه طراحی پوستر رحمه‌للعالمین با حضور طراحان جوان کشوری در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار شد.
شنبه دهم آبان 1399
تعداد بازدید: 21
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی دار فانی را وداع گفت

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی دار فانی را وداع گفت

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی صبح امروز در اثر ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفت.
شنبه دهم آبان 1399
تعداد بازدید: 13
آرشیو Print RSS
 
 
برنامه ترم ششم دور‌های آموزشی واحد آموزش شهروندی

بهمن‌ماه 1398

 
 
ردیف نام مربی عنوان کلاس زمان برگزاری ساعت برگزاری محل برگزاری شروع کلاس
1 خانم فرخی خیاطی ترم 2 الف شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
2 خانم فرخی خیاطی ترم 1 الف یک شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
3 خانم فرخی خیاطی ترم 1 ب دوشنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
4 خانم فرخی خیاطی ترم 2 ب دوشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
5 خانم فرخی خیاطی ترم 3 سه شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 15بهمن
6 خانم فرخی خیاطی ترم 2ج چهارشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
7 خانم فرخی خیاطی ترم 1ج چهارشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
8 خانم فرخی خیاطی ترم 4 پنجشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
9 خانم جوادی تابلو فرش شنبه 8:30تا11:45 کارگاه فرش 19بهمن
10 خانم جوادی عروسک کچه شنبه و دوشنبه 12:30تا14 کارگاه فرش 19بهمن
11 خانم جوادی خیاطی ترم (2)  لباس کودک یکشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
12 خانم جوادی خیاطی (1) یکشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
13 خانم جوادی خیاطی (3) شلوار دوزی دوشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
14 خانم جوادی سیسمونی نمد (1) سه شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 15بهمن
15 خانم جوادی سیسمونی نمد (2) سه شنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 15بهمن
16 خانم جوادی چادر دوزی چهارشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
17 خانم جوادی کیف دوزی چهارشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
18 خانم جوادی نمد پنج شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
19 خانم جوادی عروسک دوزی پنج شنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
20 خانم الهام رهنما دسر 1 دوشنبه 8:30 تا11:45 آشپزخانه 21بهمن
21 خانم الهام رهنما کیک ، نوشیدنی و بستنی 2 دوشنبه 12:30تا15:30 آشپزخانه 21بهمن
22 خانم الهام رهنما سالاد و پیش غذای مجلسی پنجشنبه 8:30 تا11:45 آشپزخانه 17بهمن
23 خانم الهام رهنما کیک ، نوشیدنی و بستنی 1 پنجشنبه 12:30تا15:30 آشپزخانه 17بهمن
24 خانم آراسته آشپزی سنتی 1 شنبه 8:30 تا 11:45  آشپزخانه 19بهمن
25 خانم آراسته شله شوربا شنبه 12:30 تا 15:30  آشپزخانه 19بهمن
26 خانم آراسته کیک و شیرینی شب عید الف یکشنبه 8:30 تا 11:45 آشپزخانه 20بهمن
27 خانم آراسته آشپزی مدرن 1 یکشنبه 12:30 تا 15:30 آشپزخانه 20بهمن
28 خانم آراسته آشپزی مدرن 2 سه شنبه 8:30 تا 11:45 آشپزخانه 15بهمن
29 خانم آراسته خاگینه سه شنبه 12:30 تا 15:30 آشپزخانه 15بهمن
30 خانم آراسته آشپزی شب عید چهارشنبه 8:30 تا 11:45 آشپزخانه 16بهمن
31 خانم آراسته کیک و شیرینی شب عید ب چهارشنبه 12:30 تا 15:30 آشپزخانه 16بهمن
32 خانم اصغری سوخت نگاری شنبه و دوشنبه 8:30 تا  10 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
33 خانم اصغری طراحی سیاه قلم ب شنبه 10:15تا14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
34 خانم اصغری ویترای ترم1 شنبه 14تا17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
35 خانم اصغری رنگ روغن الف یکشنبه 10:15 تا 14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
36 خانم اصغری طراحی سیاه قلم(بالای 12 سال) الف یکشنبه 14 تا 17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
37 خانم اصغری رنگ روغن ب دوشنبه 10:15 تا 14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
38 خانم اصغری رنگ روغن ج دوشنبه 14 تا 17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
39 خانم اصغری طراحی سیاه قلم ج پنج شنبه 10:15تا14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
40 خانم اصغری ویترای ترم2 پنج شنبه 14تا17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
41 خانم حربی بافتنی ترم 2 الف یکشنبه و چهارشنبه 9 تا 10:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 19بهمن
42 خانم حربی ابزار ترم 2 الف شنبه و دوشنبه 12:30 تا 14 خانه مادر و کودک 19بهمن
43 خانم حربی ابزار ترم 3 الف شنبه و دوشنبه 14 تا 15:30 خانه مادر و کودک 19بهمن
44 خانم حربی ابزار ترم 4 شنبه و دوشنبه 15:30 تا 17 خانه مادر و کودک 19بهمن
45 خانم حربی ابزار ترم 3 ب شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12 خانه مادر و کودک 16بهمن
46 خانم حربی بافتنی ترم 1 یکشنبه و چهارشنبه 10:30 تا 14 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 16بهمن
47 خانم حربی تریکوبافی یکشنبه 12:30تا 15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 20بهمن
48 خانم حربی رو مبلی سه شنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 22 15بهمن
49 خانم حربی بافتنی ترم 2 ب سه شنبه و چهارشنبه 15:30 تا 17 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 15بهمن
50 خانم حربی قلاب بافی ترم 1 سه شنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 15بهمن
51 خانم حربی بافت سیسمونی نوزاد چهارشنبه 12:30 تا 15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 16بهمن
52 خانم حربی قلاب بافی ترم 2 پنج شنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 17بهمن
53 خانم زنگ آبادی چرم دوزی 1(مقدماتی) چهارشنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 22 16بهمن
54 خانم زنگ آبادی چرم دوزی 2(پیشرفته) چهارشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 22 16بهمن
55 خانم زنگ آبادی فرش چرمی (پیش نیاز دارد) چهارشنبه 15:30تا18:30 کلاس شماره 22 16بهمن
56 خانم زواری خوشنویسی گروه الف سه شنبه و پنج شنبه 12:30تا14 کلاس شماره 1ساختمان علامه جعفری 15بهمن
57 خانم زواری خوشنویسی گروه ب سه شنبه و پنج شنبه 14تا15:30 کلاس شماره 1ساختمان علامه جعفری 15بهمن
58 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 1 الف یکشنبه و چهارشنبه 9تا10:30 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
59 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 1 ب یکشنبه و چهارشنبه 10:30تا12 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
60 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 1 ج یکشنبه و چهارشنبه 12:30تا14 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
61 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم2 الف یکشنبه و چهارشنبه 14تا15:30 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
62 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 3و4 یکشنبه و چهارشنبه 15:30تا17 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
63 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم2 ب شنبه و پنج شنبه 14تا15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 17بهمن
64 خانم پیرمحمدی حکاکی روی فلز پنج شنبه 11تا14 کلاس شماره 22 17بهمن
65 خانم پیرمحمدی طراحی روی پارچه شنبه و پنج شنبه 15:30تا17 کلاس شماره 22 17بهمن
66 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 1 جدید الف شنبه و سه شنبه 9 تا 10:30 خانه مادر و کودک 15بهمن
67 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 1 جدید ب شنبه و سه شنبه 10:30تا12 خانه مادر و کودک 15بهمن
68 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم1 جدید ج شنبه و سه شنبه 12:30تا14 خانه مادر و کودک 15بهمن
69 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 2 الف دوشنبه و پنج شنبه 9 تا 10:30 خانه مادر و کودک 17بهمن
70 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 2ب دوشنبه و پنج شنبه 10:30تا12 خانه مادر و کودک 17بهمن
71 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 3 یکشنبه و چهارشنبه 10:30تا12 خانه مادر و کودک 16بهمن
72 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 5 یکشنبه و چهارشنبه 9 تا 10:30 خانه مادر و کودک 16بهمن
73 خانم رسوخی قصه های قرانی یکشنبه و چهارشنبه 12:30تا14 خانه مادر و کودک 16بهمن
74 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 3 الف شنبه و سه شنبه 10:30 تا 12 خانه مادر و کودک 15بهمن
75 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 3ب شنبه و سه شنبه 12:30 تا 14 خانه مادر و کودک 15بهمن
76 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 3 د شنبه وسه شنبه 14 تا 15:30 خانه مادر و کودک 15بهمن
77 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 2 الف یکشنبه و چهارشنبه 10:30تا12 خانه مادر و کودک 16بهمن
78 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 2ب یکشنبه و چهارشنبه 12:30 تا 14 خانه مادر و کودک 16بهمن
79 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 4 ب دوشنبه و پنج شنبه 10:30 تا 12 خانه مادر و کودک 17بهمن
80 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 4 الف دوشنبه و پنج شنبه 12:30 تا 14 خانه مادر و کودک 17بهمن
81 خانم اسکندری آموزش به روش ابزار ترم 5 الف یکشنبه و سه شنبه 14 تا15:30 خانه مادر و کودک 15بهمن
82 خانم اسکندری آموزش به روش ابزار ترم 5 ب یکشنبه و سه شنبه 15:30 تا 17 خانه مادر و کودک 15بهمن
83 خانم اسکندری آموزش به روش ابزار ترم 3 دوشنبه و چهارشنبه 12:30تا14 خانه مادر و کودک 16بهمن
84 خانم اسکندری آموزش به روش ابزار ترم 4 دوشنبه و چهارشنبه 14تا15:30 خانه مادر و کودک 16بهمن
85 خانم اسکندری آموزش به روش ابزار ترم 5 ج دوشنبه و چهارشنبه 15:30تا17 خانه مادر و کودک 16بهمن
86 خانم اسکندری  ورنی و گلیم بافی و پادری شنبه 14تا17 کارگاه تابلوفرش 19بهمن
87 خانم حسین زاده آموزش به روش ابزار ترم2 الف یکشنبه و چهارشنبه 14تا15:30 خانه مادر و کودک 16بهمن
88 خانم حسین زاده آموزش به روش ابزار ترم1 الف یکشنبه و چهارشنبه 15:30تا17 خانه مادر و کودک 16بهمن
89 خانم پروانه سرویس آشپزخانه ترم 1 شنبه  8:30 تا11:30  کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
90 خانم پروانه لباس کودک ترم 2 شنبه 11:30تا 14:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
91 خانم پروانه لباس مجلسی ترم 3 شنبه 14:30تا17:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
92 خانم پروانه میوه آرایی و سفره آرایی و آجیل شب عید دوشنبه 11تا14 کلاس شماره 22 21بهمن
93 خانم حسن پور سفال بزرگسالان ترم 2 پنجشنبه 9تا12 کارگاه سفال 17بهمن
94 خانم حسن پور سفال بزرگسالان ترم 1 دوشنبه 9تا12 کارگاه سفال 21بهمن
95 خانم حسن پور سفال کودکان ترم 1 الف شنبه و سه شنبه 10:30تا12 کارگاه سفال 15بهمن
96 آقای کریمی  بازیگری (15تا25ساله) پنجشنبه 9تا11 آمفی تئاتر علامه جعفری  
 
 
 
برنامه ترم ششم دور‌های آموزشی واحد آموزش شهروندی

بهمن‌ماه 1398

 
 
ردیف نام مربی عنوان کلاس زمان برگزاری ساعت برگزاری محل برگزاری شروع کلاس
1 خانم فرخی خیاطی ترم 2 الف شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
2 خانم فرخی خیاطی ترم 1 الف یک شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
3 خانم فرخی خیاطی ترم 1 ب دوشنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
4 خانم فرخی خیاطی ترم 2 ب دوشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
5 خانم فرخی خیاطی ترم 3 سه شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 15بهمن
6 خانم فرخی خیاطی ترم 2ج چهارشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
7 خانم فرخی خیاطی ترم 1ج چهارشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
8 خانم فرخی خیاطی ترم 4 پنجشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
9 خانم جوادی تابلو فرش شنبه 8:30تا11:45 کارگاه فرش 19بهمن
10 خانم جوادی عروسک کچه شنبه و دوشنبه 12:30تا14 کارگاه فرش 19بهمن
11 خانم جوادی خیاطی ترم (2)  لباس کودک یکشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
12 خانم جوادی خیاطی (1) یکشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
13 خانم جوادی خیاطی (3) شلوار دوزی دوشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
14 خانم جوادی سیسمونی نمد (1) سه شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 15بهمن
15 خانم جوادی سیسمونی نمد (2) سه شنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 15بهمن
16 خانم جوادی چادر دوزی چهارشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
17 خانم جوادی کیف دوزی چهارشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
18 خانم جوادی نمد پنج شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
19 خانم جوادی عروسک دوزی پنج شنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
20 خانم الهام رهنما دسر 1 دوشنبه 8:30 تا11:45 آشپزخانه 21بهمن
21 خانم الهام رهنما کیک ، نوشیدنی و بستنی 2 دوشنبه 12:30تا15:30 آشپزخانه 21بهمن
22 خانم الهام رهنما سالاد و پیش غذای مجلسی پنجشنبه 8:30 تا11:45 آشپزخانه 17بهمن
23 خانم الهام رهنما کیک ، نوشیدنی و بستنی 1 پنجشنبه 12:30تا15:30 آشپزخانه 17بهمن
24 خانم آراسته آشپزی سنتی 1 شنبه 8:30 تا 11:45  آشپزخانه 19بهمن
25 خانم آراسته شله شوربا شنبه 12:30 تا 15:30  آشپزخانه 19بهمن
26 خانم آراسته کیک و شیرینی شب عید الف یکشنبه 8:30 تا 11:45 آشپزخانه 20بهمن
27 خانم آراسته آشپزی مدرن 1 یکشنبه 12:30 تا 15:30 آشپزخانه 20بهمن
28 خانم آراسته آشپزی مدرن 2 سه شنبه 8:30 تا 11:45 آشپزخانه 15بهمن
29 خانم آراسته خاگینه سه شنبه 12:30 تا 15:30 آشپزخانه 15بهمن
30 خانم آراسته آشپزی شب عید چهارشنبه 8:30 تا 11:45 آشپزخانه 16بهمن
31 خانم آراسته کیک و شیرینی شب عید ب چهارشنبه 12:30 تا 15:30 آشپزخانه 16بهمن
32 خانم اصغری سوخت نگاری شنبه و دوشنبه 8:30 تا  10 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
33 خانم اصغری طراحی سیاه قلم ب شنبه 10:15تا14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
34 خانم اصغری ویترای ترم1 شنبه 14تا17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 19بهمن
35 خانم اصغری رنگ روغن الف یکشنبه 10:15 تا 14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
36 خانم اصغری طراحی سیاه قلم(بالای 12 سال) الف یکشنبه 14 تا 17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 20بهمن
37 خانم اصغری رنگ روغن ب دوشنبه 10:15 تا 14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
38 خانم اصغری رنگ روغن ج دوشنبه 14 تا 17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 21بهمن
39 خانم اصغری طراحی سیاه قلم ج پنج شنبه 10:15تا14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
40 خانم اصغری ویترای ترم2 پنج شنبه 14تا17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری 17بهمن
41 خانم حربی بافتنی ترم 2 الف یکشنبه و چهارشنبه 9 تا 10:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 19بهمن
42 خانم حربی ابزار ترم 2 الف شنبه و دوشنبه 12:30 تا 14 خانه مادر و کودک 19بهمن
43 خانم حربی ابزار ترم 3 الف شنبه و دوشنبه 14 تا 15:30 خانه مادر و کودک 19بهمن
44 خانم حربی ابزار ترم 4 شنبه و دوشنبه 15:30 تا 17 خانه مادر و کودک 19بهمن
45 خانم حربی ابزار ترم 3 ب شنبه و دوشنبه 10:30 تا 12 خانه مادر و کودک 16بهمن
46 خانم حربی بافتنی ترم 1 یکشنبه و چهارشنبه 10:30 تا 14 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 16بهمن
47 خانم حربی تریکوبافی یکشنبه 12:30تا 15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 20بهمن
48 خانم حربی رو مبلی سه شنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 22 15بهمن
49 خانم حربی بافتنی ترم 2 ب سه شنبه و چهارشنبه 15:30 تا 17 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 15بهمن
50 خانم حربی قلاب بافی ترم 1 سه شنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 15بهمن
51 خانم حربی بافت سیسمونی نوزاد چهارشنبه 12:30 تا 15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 16بهمن
52 خانم حربی قلاب بافی ترم 2 پنج شنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 17بهمن
53 خانم زنگ آبادی چرم دوزی 1(مقدماتی) چهارشنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 22 16بهمن
54 خانم زنگ آبادی چرم دوزی 2(پیشرفته) چهارشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 22 16بهمن
55 خانم زنگ آبادی فرش چرمی (پیش نیاز دارد) چهارشنبه 15:30تا18:30 کلاس شماره 22 16بهمن
56 خانم زواری خوشنویسی گروه الف سه شنبه و پنج شنبه 12:30تا14 کلاس شماره 1ساختمان علامه جعفری 15بهمن
57 خانم زواری خوشنویسی گروه ب سه شنبه و پنج شنبه 14تا15:30 کلاس شماره 1ساختمان علامه جعفری 15بهمن
58 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 1 الف یکشنبه و چهارشنبه 9تا10:30 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
59 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 1 ب یکشنبه و چهارشنبه 10:30تا12 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
60 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 1 ج یکشنبه و چهارشنبه 12:30تا14 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
61 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم2 الف یکشنبه و چهارشنبه 14تا15:30 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
62 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 3و4 یکشنبه و چهارشنبه 15:30تا17 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری 16بهمن
63 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم2 ب شنبه و پنج شنبه 14تا15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری 17بهمن
64 خانم پیرمحمدی حکاکی روی فلز پنج شنبه 11تا14 کلاس شماره 22 17بهمن
65 خانم پیرمحمدی طراحی روی پارچه شنبه و پنج شنبه 15:30تا17 کلاس شماره 22 17بهمن
66 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 1 جدید الف شنبه و سه شنبه 9 تا 10:30 خانه مادر و کودک 15بهمن
67 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 1 جدید ب شنبه و سه شنبه 10:30تا12 خانه مادر و کودک 15بهمن
68 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم1 جدید ج شنبه و سه شنبه 12:30تا14 خانه مادر و کودک 15بهمن
69 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 2 الف دوشنبه و پنج شنبه 9 تا 10:30 خانه مادر و کودک 17بهمن
70 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 2ب دوشنبه و پنج شنبه 10:30تا12 خانه مادر و کودک 17بهمن
71 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 3 یکشنبه و چهارشنبه 10:30تا12 خانه مادر و کودک 16بهمن
72 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 5 یکشنبه و چهارشنبه 9 تا 10:30 خانه مادر و کودک 16بهمن
73 خانم رسوخی قصه های قرانی یکشنبه و چهارشنبه 12:30تا14 خانه مادر و کودک 16بهمن
74 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 3 الف شنبه و سه شنبه 10:30 تا 12 خانه مادر و کودک 15بهمن
75 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 3ب شنبه و سه شنبه 12:30 تا 14 خانه مادر و کودک 15بهمن
76 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 3 د شنبه وسه شنبه 14 تا 15:30 خانه مادر و کودک 15بهمن
77 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 2 الف یکشنبه و چهارشنبه 10:30تا12 خانه مادر و کودک 16بهمن
78 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 2ب