شهردار و مدیر فرهنگسرا(صفحه ماژول‌ها)
 
 لینکها(صفحه ماژولها)

 
تاریخ : شنبه 9 آذر 1398     |     کد : 8184

در پی حضور گسترده شهروندان در مرحله ی ثبت نام دوره های آموزشی فرهنگسرا؛

تمدید مهلت ثبت نام دوره های آموزشی فرهنگ سرای بزرگ الغدیر

مهلت ثبت نام برای انواع دوره های آموزشی فرهنگ سرای بزرگ الغدیر تا چهاردهم آذر ماه 98 تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرا، با توجه به حضور گسترده ی شهروندان در مرحله ی ثبت نام دوره های آموزشی فرهنگسرای بزرگ الغدیر و بنا به درخواست برخی از این عزیزان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام، فرآیند ثبت نام از شهروندان گرامی  تا چهاردهم آذر ماه ادامه دارد .

این دوره های آموزشی طی کلاس های 10 جلسه ای ویژه ترم جدید طراحی شده اند که شامل دوره های مختلف قرآنی، هنری، کارآفرینی و مهارت آموزی است.

شایان ذکر است ثبت نام با کارتخوان صورت می گیرد و ارائه کارت ملی برای ثبت نام الزامی است.

علاقمندان جهت كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام می توانند به آدرس: بلوار ستارخان- خيابان شهيد قره باغي- فرهنگسراي بزرگ الغدير مراجعه و يا با شماره تلفن 32670707 تماس حاصل فرمايند
.

برنامه کلاس های ترم جدید به شرح ذیل می‌باشد:
 

ردیف نام مربی عنوان کلاس زمان برگزاری ساعت برگزاری محل برگزاری  
1 خانم فرخی خیاطی ترم 1 الف شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری  
2 خانم فرخی خیاطی ترم 2 الف یک شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری  
3 خانم فرخی خیاطی ترم 2 ب دوشنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری  
4 خانم فرخی خیاطی ترم 1 ب دوشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری  
5 خانم فرخی خیاطی ترم 4 سه شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری  
6 خانم فرخی خیاطی ترم 1ج چهارشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری  
7 خانم فرخی خیاطی ترم 2 ج چهارشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری  
8 خانم فرخی خیاطی ترم 3 پنجشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری  
9 خانم جوادی تابلو فرش شنبه 8:30تا11:45 کارگاه فرش  
10 خانم جوادی عروسک دوزی شنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری  
11 خانم جوادی خیاطی ترم 2  لباس کودک دوشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری  
12 خانم جوادی چادر دوزی دوشنبه و پنج شنبه 12:30تا 14 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری  
13 خانم جوادی شلواردوزی دوشنبه و پنج شنبه 14تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری  
14 خانم جوادی خیاطی (1) سه شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری  
15 خانم جوادی سیسمونی نمد (1) چهارشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری  
16 خانم جوادی سیسمونی نمد (2) چهارشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری  
17 خانم جوادی کیف دوزی پنج شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری  
18 خانم الهام رهنما دسر و کیک شب یلدا گروه الف دوشنبه و پنج شنبه و دوشنبه 8:30تا12:30 آشپزخانه 18،21،25آذر
19 خانم الهام رهنما دسر و کیک شب یلدا گروه ب دوشنبه و پنج شنبه و دوشنبه 13تا17 آشپزخانه 18،21،25آذر
20 خانم الهام رهنما کیک1 دوشنبه 8:30 تا11:45 آشپزخانه شروع کلاس از 2 دی
21 خانم الهام رهنما کیک 2 دوشنبه 12:30تا15:30 آشپزخانه شروع کلاس از 2 دی
22 خانم الهام رهنما دسر 2 پنجشنبه 8:30 تا11:45 آشپزخانه شروع کلاس 28 آذر
23 خانم الهام رهنما کیک 3 پنجشنبه 12:30تا15:30 آشپزخانه شروع کلاس 28 آذر
24 خانم آراسته سفره شب یلدا گروه الف شنبه، یکشنبه، سه شنبه 8:30تا15:30  آشپزخانه 16،17،19آذر
25 خانم آراسته سفره شب یلدا گروه ب چهارشنبه ،شنبه ، یکشنبه 8:30تا15:30  آشپزخانه 20،23،24آذر
26 خانم آراسته آشپزی سنتی 4 شنبه 8:30 تا11:45 آشپزخانه شروع کلاس از 30آذر
27 خانم آراسته آش های محلی (جدید) شنبه 12:30 تا15:30 آشپزخانه شروع کلاس از 30آذر
28 خانم آراسته آشپزی مدرن 2 یکشنبه 8:30 تا11:45 آشپزخانه شروع کلاس از 1دی
29 خانم آراسته خاگینه یکشنبه 12:30 تا15:30 آشپزخانه شروع کلاس از 1دی
30 خانم آراسته آشپزی مدرن 1 سه شنبه 8:30 تا11:45 آشپزخانه شروع کلاس از 26آذر
31 خانم آراسته کیک و شیرینی 1 سه شنبه 12:30 تا15:30 آشپزخانه شروع کلاس از 26آذر
32 خانم آراسته پیش غذای سنتی مدرن چهارشنبه 8:30 تا11:45 آشپزخانه شروع کلاس از 27آذر
33 خانم آراسته مربا و ترشی 1 چهارشنبه 12:30 تا15:30 آشپزخانه شروع کلاس از 27آذر
34 خانم اسکندری  ورنی و گلیم بافی و پادری شنبه 14تا17 کارگاه تابلوفرش  
35 خانم اصغری رنگ روغن الف یکشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری  
36 خانم اصغری طراحی سیاه قلم(بالای 12 سال) الف یکشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری  
37 خانم اصغری رنگ روغن ب دوشنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری  
38 خانم اصغری رنگ روغن ج دوشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری  
39 خانم اصغری طراحی سیاه قلم(بالای 12 سال) ب سه شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری  
40 خانم اصغری ویترای ترم 1 سه شنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری  
41 خانم اصغری طراحی سیاه قلم ج پنجشنبه 10:15تا14 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری  
42 خانم اصغری ویترای ترم 2 پنجشنبه 14تا17 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری  
43 خانم اصغری طراحی سیاه قلم د شنبه 8:30تا11:45 کلاس شماره 2 ساختمان علامه جعفری  
44 خانم حربی بافتنی ترم 2 الف شنبه و دوشنبه 12:30تا 14 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری  
45 خانم حربی ابزار ترم 2 الف شنبه و دوشنبه 14 تا 15:30 خانه مادر و کودک  
46 خانم حربی ابزار ترم ترم 3 شنبه و دوشنبه 15:30 تا 17 خانه مادر و کودک  
47 خانم حربی ابزار ترم 2 ج یکشنبه و چهارشنبه 9 تا 10:30 خانه مادر و کودک  
48 خانم حربی ابزار ترم 2 ب یکشنبه و چهارشنبه 10:30 تا 12 خانه مادر و کودک  
49 خانم حربی بافتنی ترم 1ب یکشنبه 12:30 تا 15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری  
50 خانم حربی بافتنی ترم 1 یکشنبه و چهارشنبه 15:30 تا 17 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری  
51 خانم حربی رو مبلی سه شنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 22  
52 خانم حربی بافتنی ترم 2 ب سه شنبه و پنجشنبه 12:30تا 14 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری  
53 خانم حربی تریکوبافی ترم 2 سه شنبه 14تا17 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری  
54 خانم حربی قلاب بافی ترم 1 چهارشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری  
55 خانم حربی تریکوبافی ترم 1 پنجشنبه 8:30تا 11:45 کلاس شماره 7ساختمان علامه جعفری  
56 خانم حربی آموزش به روش ابزار ترم 1 م سه شنبه و پنج شنبه 14تا15:30 خانه مادر و کودک  
57 خانم زنگ آبادی چرم دوزی 2(پیشرفته) چهارشنبه 8:30 تا 11:45 کلاس شماره 22  
58 خانم زنگ آبادی چرم دوزی 1(مقدماتی) چهارشنبه 12:30تا15:30 کلاس شماره 22  
59 خانم زنگ آبادی سرمه دوزی چهارشنبه 15:30تا18:30 کلاس شماره 22  
60 خانم زواری خوشنویسی گروه الف سه شنبه و پنج شنبه 12:30تا14 کلاس شماره 1ساختمان علامه جعفری  
61 خانم زواری خوشنویسی گروه ب سه شنبه و پنج شنبه 14تا15:30 کلاس شماره 1ساختمان علامه جعفری  
62 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 1 الف یکشنبه و چهارشنبه 9تا10:30 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری  
63 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم ا ب یکشنبه و چهارشنبه 10:30تا12 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری  
64 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 1 ج یکشنبه و چهارشنبه 12تا13:30 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری  
65 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم2 یکشنبه و چهارشنبه 13:30 تا15 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری  
66 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 3و4 یکشنبه و چهارشنبه 15 تا 16:30 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری  
67 خانم پیرمحمدی نقاشی (4 تا 6 سال)ترم 1 د شنبه و دوشنبه 15تا16:30 کلاس شماره 1 ساختمان علامه جعفری  
68 خانم پیرمحمدی حکاکی روی فلز سه شنبه 14:30 تا17:30 کلاس شماره 22  
69 خانم پیرمحمدی طراحی روی پارچه پنجشنبه 14:30 تا17:30 کلاس شماره 22  
70 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 4 الف شنبه و سه شنبه 9تا10:30 خانه مادر و کودک  
71 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 4ب شنبه و سه شنبه 10:30تا 12 خانه مادر و کودک  
72 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 2 الف شنبه و دوشنبه 12:30 تا 14 خانه مادر و کودک  
73 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 5 جدید یکشنبه و چهارشنبه 9تا10:30 خانه مادر و کودک  
74 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 5 الف دوشنبه و پنج شنبه 9تا10:30 خانه مادر و کودک  
75 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 5 ب دوشنبه و پنج شنبه 10:30تا 12 خانه مادر و کودک  
76 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 1ب سه شنبه و پنجشنبه 12:30تا14 خانه مادر و کودک  
77 خانم رسوخی آموزش به روش ابزار ترم 1 د یکشنبه و چهارشنبه 10:30تا12 خانه مادر و کودک  
78 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 2 الف شنبه و سه شنبه 10:30 تا 12 خانه مادر و کودک  
79 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 2ب شنبه و سه شنبه 12:30 تا 14 خانه مادر و کودک  
80 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 3 الف شنبه و چهارشنبه 14تا15:30 خانه مادر و کودک  
81 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 2 ج یکشنبه و چهارشنبه 10:30 تا 12 خانه مادر و کودک  
82 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 2 د یکشنبه و چهارشنبه 12:30 تا 14 خانه مادر و کودک  
83 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 1 دوشنبه و پنج شنبه 9تا10:30 خانه مادر و کودک  
84 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 3 ب دوشنبه و پنج شنبه 10:30 تا 12 خانه مادر و کودک  
85 خانم اسدی اموزش به روش ابزار ترم 1ج یکشنبه و سه شنبه 14تا15:30 خانه مادر و کودک  
86 خانم اسکندری آموزش به روش ابزار ترم 2 الف یکشنبه و سه شنبه 12:30تا 14 خانه مادر و کودک  
87 خانم اسکندری آموزش به روش ابزار ترم 4 الف یکشنبه و سه شنبه 14 تا 15:30 خانه مادر و کودک  
88 خانم اسکندری آموزش به روش ابزار ترم 4ب یکشنبه و سه شنبه 15:30 تا17 خانه مادر و کودک  
89 خانم اسکندری آموزش به روش ابزار ترم 5 دوشنبه و چهارشنبه 12:30تا14 خانه مادر و کودک  
90 خانم اسکندری آموزش به روش ابزار ترم3 دوشنبه و چهارشنبه 14تا15:30 خانه مادر و کودک  
91 خانم اسکندری آموزش به روش ابزار ترم 4ج دوشنبه و چهارشنبه 15:30تا17 خانه مادر و کودک  
92 خانم پروانه سرویس آشپزخانه ترم 2 شنبه  8:30تا11:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری شروع کلاس از 16آذر
93 خانم پروانه میوه آرایی و سفره آرایی شب یلدا شنبه و دوشنبه 11:30تا14:30 کلاس شماره 4 و22 شروع کلاس از 16آذر
94 خانم پروانه روتختی  ترم 1 شنبه و دوشنبه 11:30تا14:30 کلاس شماره 4 و22 شروع کلاس از 2دی
95 خانم پروانه لباس بچگانه شنبه 14:30تا17:30 کلاس شماره 4 ساختمان علامه جعفری شروع کلاس از 16آذر
96 خانم حسن پور سفال بزرگسالان ترم 2 پنجشنبه 9تا12 کارگاه سفال  
97 خانم حسن پور سفال بزرگسالان ترم 1 دوشنبه 9تا12 کارگاه سفال  
98 خانم حسن پور سفال کودکان ترم 1 الف شنبه و سه شنبه 10:30تا12 کارگاه سفال  
99 خانم حسن پور سفال کودکان ترم 2 الف شنبه و سه شنبه 12:30تا14 کارگاه سفال  
100 خانم حسن پور سفال کودکان ترم 2 ب شنبه و سه شنبه 14تا15:30 کارگاه سفال  
101 خانم پاکدل رباتیک پنجشنبه 15:30تا16:30 کلاس شماره 5 ساختمان علامه جعفری  
102 آقای کریمی بازیگری یکشنبه ( برادران) 11:30تا13:30 سالن اجرا  
103 آقای کریمی بازیگری چهارشنبه ( خواهران) 11:30تا13:30 سالن اجرا  
 


مدیر وب سایت