شهردار و مدیر فرهنگسرا(صفحه ماژول‌ها)

 
 لینکها(صفحه ماژولها)

 
تاریخ : چهارشنبه 27 ارديبهشت 1396     |     کد : 2658

پیام شهردار تبریز به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی؛

هنر روابط‌عمومی، تجلی اراده، تلاش و تعالی خدمتگزاری است


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرا به نقل از شهریارنیوز: شهردار تبریز با صدور پیامی، ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات را به عموم فعالان علم ارتباطات و حوزه روابط عمومی تبریک گفت.
  در پیام دکتر صادق نجفی، آمده است: انعکاس خدمتگزاری دستگاه‌های مختلف اجرایی و کوشش‌ تک‌تک بخش‌های سازمانی، تنها با بهره‌مندی از روابط‌عمومی پویا، امین و کارآمد قابل‌تصور است؛ در غیر این صورت، بخش عمده‌ای از فعالیت‌‌ها و منابع مادی و معنوی، در مسیر عَرضه به مخاطبان توسعه و پیشرفت شهر، کمرنگ خواهد بود.
شهردار تبریز در ادامه با اشاره به این‌که شهر، در مفاهیم توسعه اسلامی و ایرانی، تجلی اراده، تلاش و تعالی است، متذکر شده است: روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی، از الزامات مهم این عرصه پرتکاپو بوده و نقش حساس و تعیین‌کننده در جلب مشارکت شهروندان دارد. «ارتباط » و «اعتماد» به عنوان سرمایه‌های گران‌بهای روابط‌عمومی، مایه دلگرمی و مشارکت شهروندان است.
وی با بیان این که توسعه رسانه‌های مدرن و مجازی، کیفیت فعالیت‌های رسانه‌‌ای را متحول ساخته‌است، یاد آور شده است: مجموعه روابط‌عمومی شهرداری تبریز با بهره‌گیری از ظرفیت‌های متعدد رسانه‌ای و همراهی اصحاب رسانه و خبر، به شایستگی توانسته رویدادها و دستاوردهای شهری را در رده‌های مختلف اجتماعی فراگیر کند.
دکتر نجفی در پایان با تبریک روز ارتباطات و روابط‌عمومی، به عموم فعالان علم ارتباطات و حوزه روابط عمومی اظهار امیدواری کرده است، ارتقای کمی و کیفی این بخش، در راستای همدلی و همزبانی بین مجموعه‌های خدمت‌رسان و مردم کارساز واقع شود.مدیر وب سایت
نوشته شده در   چهارشنبه 27 ارديبهشت 1396  ساعت  14   توسط   مدیر وب سایت    تعداد بازدید  92
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :