شهردار و مدیر فرهنگسرا(صفحه ماژول‌ها)

 
 لینکها(صفحه ماژولها)

 
تاریخ : شنبه 28 اسفند 1395     |     کد : 2507

تقدیر از زحمات یکساله تلاشگران تفرجگاه عینالی

مراسم تقدیر از زحمات یک ساله کارکنان سازمان توسعه و عمران عون ابن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز برگزار شد.

در راستای اجرای سیاست ارتقاء جایگاه و منزلت کارکنان سازمان توسعه و عمران عون ابن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز، مراسم تقدیر از زحمات کارکنان همراه با اجرای جشن با شکوهی برای خانواده های محترمشان در فرهنگسرای الغدیر برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرا، طی مراسمی با حضور کارکنان سازمان توسعه و عمران عون ابن علی و پارک طبیعت شهرداری و خانواده های محترمشان با اجرای برنامه های متنوع و شاد از جمله اجرای موسیقی، تئاتر و اهداء هدايايی به رسم یادبود از یک سال تلاش کارکنان تقدیر و تشکر بعمل آمد.
در این مراسم که با تلاوت قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی آغاز شد، پس از پخش کلیپی که عملکرد و تلاش یک ساله کارکنان سازمان توسعه و عمران عون ابن علی شهرداری تبریز را به معرض نمایش گذاشت، برنامه های متنوع و شاد از جمله موسیقی زنده، تئاتر، برنامه ویژه کودکان و ... توسط هنرمندان برای حاضرین در مراسم به اجرا در آمد.
مسعود برزگر جلالی مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز در این مراسم ضمن خیرمقدم و تقدیر از کارکنان سازمان و خانواده محترمشان گفت: موفقيت سازمان در رسيدن به اهداف سازماني منوط به داشتن مديران کاردان، کارکنان تلاشگر و صادق می باشد و ارج نهادن مدیریت به زحمات همکاران و توجه ویژه به امور رفاه کارکنان موجب بالا رفتن روحیه تلاش و انجام امورات محوله با نیروی مضاعف خواهد بود و خانواده های کارکنان باید به خود افتخار کنند که فردی از خانواده آنها در چنین سازمانی کار می کند که وظیفه اش خدمت بی منت به شهروندان و هموطنان عزیز است.
عبداله تقی پور عضو هیئت مدیره سازمان در این مراسم خاطر نشان کرد: اقدامات کارکنان سازمان مصداق عینی باقیات صالحات است چرا كه اثرات مطلوب احداث و توسعه فضای سبز، جنگلکاری و ایجاد امکانات رفاهی تفریحی تا سال‌ها ادامه دارد و برای نسلهای بعد یادگاری ارزشمند خواهد بود خدمت به شهروندان فهیم تبریز عزیز یکی از موهبت های الهی است که نصیب ما شده و در این بین سعادت عظیم برای کسانی است که با خدمت صادقانه در این مجموعه نام نیک از خود به یادگار بگذارند.
در ادامه برنامه به خاطر ارج نهادن مدیریت به زحمات همکاران همچنین تلاش در ارتقا رفاه آنها، تابلوهای فرشی که توسط واحد فضای سبز تهیه شده بود به آقای دکتر برزگر جلالی مدیرعامل محترم سازمان و آقای مهندس امامی معاون محترم اداری و مالی سازمان اهدا شد.
در پایان این مراسم به پاس زحمات و خدمات کارکنان، هدایایی به رسم یادبود به کارکنان و خانواده هایشان اعطاء و از یک سال تلاش مجدانه آنها تقدیر و تشکر بعمل آمد.آلبوم تصاویرمراسم تقدیر از زحمات یک ساله کارکنان سازمان توسعه و عمران عون ابن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز برگزار شد.

25
24
23
22
21
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
مدیر وب سایت
نوشته شده در   شنبه 28 اسفند 1395  ساعت  11   توسط   مدیر وب سایت    تعداد بازدید  126
ویرایش شده در شنبه 28 اسفند 1395 ساعت 12 توسط مدیر وب سایت
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :