شهردار و مدیر فرهنگسرا(صفحه ماژول‌ها)

 
 لینکها(صفحه ماژولها)

 
تاریخ : دوشنبه 23 اسفند 1395     |     کد : 2501

ایران جزء ۱۰ منتخب بورس گردشگری آلمان/ غرفه تبریز 2018 در جمع برترین های نمایشگاه برلین


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرا به نقل از شهریارنیوز: ایران در بین ۱۸۴ کشور حاضر در بورس بین‌المللی گردشگری آلمان، جزء ۱۰ غرفه برتر انتخاب شد.
به گزارش شهریار ، 10 کاندیدای برتر نمایشگاه ITB ۲۰۱۷ که از میان ۱۰ هزار غرفه‌دار انتخاب شده‌اند، مقاصدی چون شارجه، ابوظبی، دبی، راس‌الخیمه و... بوده‌اند که ایران در جایگاه دهم برگزیده‌های امسال ایستاده است.
در طراحی سالن اختصاصی ایران، از معماری ایران باستان، دوران اسلامی و طبیعت کشورمان بهره گرفته شده که در پنج روز برپایی، میزبانی و پذیرایی ایرانی نیز در آن به رخ کشیده شده و با استقبال متخصصان گردشگری و متقاضیان سفر به ایران نیز مواجه شده است.
امسال علاوه ‌بر ۳۲ آژانس گردشگری، شهرداری تبریز برای معرفی شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸، همچنین راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران برای تبلیغ و توسعه گردشگری ریلی، برای نخستین‌بار حضور داشته‌اند.
نمایشگاه گردشگری آلمان امسال ۱۸۰ هزار بازدیدکننده داشته که بنابر اظهارات نمایندگان ایرانیِ حاضر در ITB، بازارهای تازه نفسی وارد تعاملات گردشگری با کشورمان شده‌اند. بسیاری از شرکت‌کنندگان ایرانی در نمایشگاه برلین از تمایل برخی کشورهای اروپایی که در سال‌های تحریم، سطح روابط‌شان با ایران کمرنگ شده بود، خبر داده‌اند. رئیس جامعه تورگردانان ایران نیز حضور امسال ایران را مثبت ارزیابی کرده و انتخاب ایران به عنوان یکی از ۱۰ غرفه برتر این نمایشگاه را مصداقی بر این حضور پررنگ و موفق دانسته است.
نمایشگاه گردشگری آلمان که به بورس گردشگری معروف است، از هشتم تا دوازدهم مارس برابر با ۱۸ تا ۲۲ اسفندماه در برلین برپا بوده است.مدیر وب سایت
نوشته شده در   دوشنبه 23 اسفند 1395  ساعت  18   توسط   مدیر وب سایت    تعداد بازدید  101
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :