شهردار و مدیر فرهنگسرا(صفحه ماژول‌ها)
 
 لینکها(صفحه ماژولها)

 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز:

هماهنگی نهادهای فرهنگی موجب سکون در وضعیت طلاق شده است

هماهنگی نهادهای فرهنگی موجب سکون در وضعیت طلاق شده است معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز گفت: به سبب مدیریت هماهنگی که بین تمام نهادهای فرهنگی اتفاق افتاده، طی ۳ سال اخیر وضعیت طلاق در حالت سکون بوده و شاهد رشد طلاق نبوده ایم.
شنبه 28 دي 1398

احیا سنت همیاری شهروندان در مدیریت شهر؛ از پاروکردن برف پشت‌بام تا کاشت درخت

احیا سنت همیاری شهروندان در مدیریت شهر؛ از پاروکردن برف پشت‌بام تا کاشت درخت همیاری شهروندان با نهادهای مدیریت شهری، از جمله شهرداری در گذشته به صورت یک اصل نانوشته بود، ولی بروز زندگی ماشینی، سنت همیاری مردمی را کاهش داده است.
پنجشنبه 26 دي 1398

دانستنی حقوقی:

حکم جلب در چه صورت صادر می شود؟

حکم جلب در چه صورت صادر می شود؟ قرار جلب در دو حالت صادر می‌شود؛ گاهی قاضی دادگاه در روند اجرای حکم، برای مجبور کردن فرد به اجرای حکم، قرار جلب صادر می‌کند و گاهی نیز زمانی که هنوز فرد متهم نشده است، قاضی برای رسیدگی به حکم و انجام تحقیقات بیشتر دستور جلب کسی را که از او شکایت شده است، صادر می‌کند.
شنبه 23 آذر 1398

تا خطهء ری بوی تو آمد به مشام

تا خطهء ری بوی تو آمد به مشام ۴ ربیع الثانی | میلاد حضرت عبدالعظیم حسنی
يکشنبه 10 آذر 1398

ستاره مکه

ستاره مکه تولد او، عطر دل انگیز ایمان را به مشام مشتاقان رساند و چشمه های جوشان معرفت را در سینه ها، جاری ساخت.
پنجشنبه 23 آبان 1398

دانستنی های حقوقی:

دانستنی های حقوقی: آشنایی با وضعیت حقوقی پارکینگ و انباری در واحد‌های ساختمانی
يکشنبه 21 مهر 1398

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ... یادگاری که در این گنبد دوار بماند

۲۰ مهر؛ روز بزرگداشت حافظ

۲۰ مهر؛ روز بزرگداشت حافظ ۲۰ مهرماه در تقویم، روز بزرگداشت حافظ شیرازی است. هر ساله در این روز برنامه‌های مختلفی در آرامگاه این شاعر پر آوازه کشورمان در شهر شیراز برگزار می‌شود.
شنبه 20 مهر 1398

به بهانه 16 مهر؛

به بهانه 16 مهر؛ روز جهانی کودک
سه شنبه 16 مهر 1398

به مناسبت 31 شهریور، آغاز هفته دفاع مقدس

به مناسبت 31 شهریور، آغاز هفته دفاع مقدس در سالروز شروع جنگ تحمیلی امام خمینی پیامی خطاب به ملت ایران فرستادند."...لازم است ملت شریف ایران عموماً و خصوصاً دولتمردان و گویندگان و نویسندگان و شاعران و هنرمندان از این قشرهای فداکار هر یک به سهم خود قدردانی نمایند و مراحل مختلف پیروزی این حماسه ‏آفرینان را با گفتار و نوشتار و کردار خود در معرض نمایش گذارند، و در محافل «هفته جنگ» فواید و نتایج و پیامدهای آن را برشمارند..."
يکشنبه 31 شهريور 1398

در تراز خط دومین شهید محراب انقلاب؛

اسرار سر به مُهر شهید آیت‌الله مدنی

اسرار سر به مُهر شهید آیت‌الله مدنی خطه آذربایجان و در رأس آن‌ها شهر «تبریز» در طول تاریخ کشورمان به‌ویژه در دوران قبل و بعد از انقلاب، دوران دفاع مقدس و این روزها در جبهه مقاومت آن سوی مرزها؛ مردان و علمای بزرگی را برای سربلندی و سرافزاری ایران اسلامی نثار کردند که نمونه بارز آن شهادت دو عالم فرزانه این خطه به نام‌های آیت‌الله مدنی و آیت‌الله قاضی طباطبائی است که به خاطر وجود برکت شهادت این علماست که تبریز به عنوان شهر شهیدان محراب در کشور مطرح است.
چهارشنبه 20 شهريور 1398