امام هادى عليه‏ السلام : مَن رَضِيَ عَن نَفسِهِ كَثُرَ السّاخِطونَ عَلَيهِ؛ / آن كه از خودش راضى شود، ناراضيان از او فراوان شوند.

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 اخبار

تبریز‌گردی کودکانه؛ خاطره شیرین یک نونهال تبریزی از اتوبوس های تبریزگردی شهرداری

آرشیو
 
 












 
  آمار سايت
امروز : 375
ديروز : 887
ماه : 375
سال جاری : 127487
كل : 644681
 
 
 
 
 
 
 برنامه پیش رو




 
 
 
 
 
چهارشنبه یکم شهريور 1396
تعداد بازدید: 3
کارگاه خبرنگاری پیشرفته ی ( 1 ) در فرهنگسرای الغدیر

کارگاه خبرنگاری پیشرفته ی ( 1 ) در فرهنگسرای الغدیر

چهارمین جلسه ی کارگاه خبرنگاری پیشرفته ی ( 1 ) در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار گشت
سه شنبه سی و یکم مرداد 1396
تعداد بازدید: 14
برگزاری دوره آموزشی آشپزی مدرن در فرهنگسرای الغدیر

برگزاری دوره آموزشی آشپزی مدرن در فرهنگسرای الغدیر

دوره آموزشی آشپزی مدرن ویژه عموم بانوان علاقه مند در فرهنگسرای الغدیر برگزار می شود.
سه شنبه سی و یکم مرداد 1396
تعداد بازدید: 8
کلاس آموزش حقوق شهروندی در فرهنگسرای الغدیر

کلاس آموزش حقوق شهروندی در فرهنگسرای الغدیر

کلاس آموزش شهروندی در قالب آداب معاشرت در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار گشت
سه شنبه سی و یکم مرداد 1396
تعداد بازدید: 6
نمایشگاه کاردستی های کارتنی کودکان در فرهنگسرای الغدیر برگزار خواهد شد.

نمایشگاه کاردستی های کارتنی کودکان در فرهنگسرای الغدیر برگزار خواهد شد.

روز چهارشنبه اول شهریورماه 96 ، نمایشگاه کاردستی های کارتنی کودکان در محل خانه مادر و کودک فرهنگسرا برگزار خواهد شد
دوشنبه سی ام مرداد 1396
تعداد بازدید: 19
دوشنبه سی ام مرداد 1396
تعداد بازدید: 9
بازدید حجت الاسلام حمیدی از نمایشگاه عکس پیشگیری از آسیب های اجتماعی در فرهنگسرای الغدیر

بازدید حجت الاسلام حمیدی از نمایشگاه عکس پیشگیری از آسیب های اجتماعی در فرهنگسرای الغدیر

صبح امروز حجت الاسلام احمد حمیدی معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز از نمایشگاه عکس پیشگیری از آسیب های اجتماعی که به همت فرهنگسرای الغدیر و مشارکت نیروی انتظامی استان در محل فرهنگسرا برگزار می شود بازدید نمودند.
دوشنبه سی ام مرداد 1396
تعداد بازدید: 14
ضبط و اجرای برنامه کودک غنچه لر در فرهنگسرای الغدیر

ضبط و اجرای برنامه کودک غنچه لر در فرهنگسرای الغدیر

برنامه کودک غنچه لر در فرهنگسرای بزرگ الغدیر ضبط و جهت پخش رو ی آنتن می رود
دوشنبه سی ام مرداد 1396
تعداد بازدید: 11
برگزاری دوره آموزشی خاگینه در فرهنگسرای بزرگ الغدیر

برگزاری دوره آموزشی خاگینه در فرهنگسرای بزرگ الغدیر

دوره آموزشی خاگینه ویژه ی عموم بانوان علاقه مند در فرهنگسرای الغدیر برگزار می شود.
دوشنبه سی ام مرداد 1396
تعداد بازدید: 19
اجرای جشن بیست و دوم اوقات فراغت در فرهنگسرای الغدیر

اجرای جشن بیست و دوم اوقات فراغت در فرهنگسرای الغدیر

بیست و دومین جشن اوقات فراغت در قالب بازی های بومی محلی در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار گشت
دوشنبه سی ام مرداد 1396
تعداد بازدید: 19
کارگاه آموزش به روش ابزار در فرهنگسرای الغدیر

کارگاه آموزش به روش ابزار در فرهنگسرای الغدیر

کلاس آموزش به روش ابزار در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار گشت
دوشنبه سی ام مرداد 1396
تعداد بازدید: 21
جشنواره تنبلی چشم و کودک

در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار می شود:
جشنواره تنبلی چشم و کودک

جشنواره تنبلی چشم و کودک ، به همراه اجرای نمایش ،موسیقی و مسابقه در فرهنگسرای الغدیر برگزار می شود
دوشنبه سی ام مرداد 1396
تعداد بازدید: 23
کسب مقام دومین کشوری توسط کارآموزی کلاس ریاضی ذهنی(ucmas)  فرهنگسرای الغدیر

کسب مقام دومین کشوری توسط کارآموزی کلاس ریاضی ذهنی(ucmas) فرهنگسرای الغدیر

مقام دومی در سطح کشور توسط کارآموز کلاس ریاضی ذهنی(ucmas) فرهنگسرای بزرگ الغدیر کسب گردید
دوشنبه سی ام مرداد 1396
تعداد بازدید: 11
آرشیو
 
 

ردیف

مربی

دوره

زمان

ساعت

1

خانم فرخی

خیاطی ترم یک الف

شنبه و دوشنبه

8:30تا10

2

خانم فرخی

خیاطی ترم دو الف

شنبه و دوشنبه

10:15 تا11:45

3

خانم فرخی

گلدوزی

سه شنبه

8:30تا11:45

4

خانم فرخی

خیاطی ترم سه

یکشنبه

8:30 تا 11:45

5

خانم فرخی

خیاطی ترم یک ج

یکشنبه

12 تا 15:30

6

خانم فرخی

ژورنال

سه شنبه

12 تا 15:30

7

خانم فرخی

خیاطی ترم چهار

شنبه

12تا 15:30

8

خانم فرخی

خیاطی ترم دو ب

دو شنبه و پنج شنبه

12 تا 13:30

9

خانم فرخی

خیاطی ترم یک ب

دوشنبه و پنج شنبه

14 تا 15:30

10

خانم فرخی

سیسمونی

پنج شنبه

8:30تا 11:45

11

خانم جوادی

تابلو فرش

شنبه

8:30تا 11:45

12

خانم جوادی

عروسک نمدی 1

شنبه

12 تا 15:30

13

خانم جوادی

چادردوزی ترم 1

شنبه و دوشنبه

15:45 تا 17:15

14

خانم جوادی

عروسک نمدی 2

یکشنبه

12 تا 15:30

15

خانم جوادی

شلواردوزی

یکشنبه و سه شنبه

15:45 تا 17:15

16

خانم جوادی

گلدوزی

دوشنبه

8:30 تا 11:45

17

خانم جوادی

خیاطی متریک ترم 1

دوشنبه

12 تا 15:30

18

خانم جوادی

عروسک نمدی 3

سه شنبه

12 تا 15:30

19

خانم جوادی

چهل تکه

پنج شنبه

12 تا 15:30

20

خانم مرادی

لباس کودک

دوشنبه و پنج شنبه

8:30 تا 10

21

خانم مرادی

خیاطی بدون پرو ترم 3

دوشنبه و پنج شنبه

10:15 تا 11:45

22

خانم مرادی

مانتودوزی

دوشنبه و پنج شنبه

12 تا 13:30

23

خانم مرادی

خیاطی بدون پرو ترم 1

دوشنبه و پنج شنبه

14تا 15:30

24

خانم اسدی

بافتنی ترم 4

شنبه

8:30 تا 11:45

25

خانم اسدی

قلاب بافی ترم 2

شنبه

12 تا 15:30

26

خانم اسدی

بافتنی ترم 3

دوشنبه

8:30تا 11:45

27

خانم اسدی

قلاب بافی ترم 1

دوشنبه

 12تا 15:30

28

خانم اسدی

بافتنی ترم 2

چهارشنبه

8:30 تا 11:45

29

خانم اسدی

بافتنی ترم 1

چهارشنبه

12 تا 15:30

30

خانم الهام رهنما

ژله تزریقی و تصویری

سه شنبه

12 تا 15:30

31

خانم الهام رهنما

کیک و نوشیدنی و بستنی 2

دوشنبه

8:30 تا 11:45

32

خانم الهام رهنما

پیش غذا و سالاد

دوشنبه و پنج شنبه

12 تا 13:30

33

خانم الهام رهنما

کیک و نوشیدنی و بستنی 1

پنج شنبه

8:30تا 11:45

34

خانم الهام رهنما

دسر و ژله 1

دوشنبه

14 تا 17:15

35

خانم الهام رهنما

دسر و ژله 2

پنج شنبه

14 تا 17:15

36

خانم اسکندری

پادری الف

یکشنبه و سه شنبه 

8:30 تا 10

37

خانم اسکندری

پادری ب

یکشنبه و سه شنبه 

10:15 تا 11:45

38

خانم اسکندری

پادری ج

یکشنبه و سه شنبه 

12تا13:30

39

خانم اسکندری

دیوارکوب گروه الف

دوشنبه و چهارشنبه

10:15 تا 11:45

40

خانم اسکندری

دیوارکوب گروه ب

دوشنبه

14 تا 17:15

41

خانم اسکندری

گلیم بافی

دوشنبه و چهارشنبه

12 تا 13:30

42

خانم اسکندری

ورنی بافی ترم 1

پنج شنبه

10:15 تا 13:30

43

خانم اسکندری

ورنی بافی ترم 2

پنج شنبه

14 تا 17:15

44

خانم اصغری

نقاشی کودکان (9-7سال)گروه الف

شنبه و دوشنبه

15:45 تا 17:15

45

خانم اصغری

نقاشی کودکان (9-7سال)گروه ب

یکشنبه و چهارشنبه

15:45 تا 17:15

46

خانم اصغری

نقاشی کودکان (9-7سال)گروه ج

شنبه و دوشنبه

12 تا 13:30

47

خانم اصغری

نقاشی کودکان (9-7سال) ترم 2

شنبه و دوشنبه

14 تا 15:30

48

خانم اصغری

رنگ روغن

چهارشنبه

12 تا 15:30

49

خانم اصغری

طراحی سیاه قلم تکمیلی

چهارشنبه

8:30 تا 11:45

50

خانم اصغری

طراحی سیاه قلم مقدماتی

یکشنبه

12 تا 15:30

51

خانم آراسته

آشپزی سنتی 1

شنبه

8:30تا 11:45

52

خانم آراسته

آشپزی سنتی 2

شنبه

12 تا 15:30

53

خانم آراسته

حلواپزی 1

شنبه

15:30تا 18:30

54

خانم آراسته

آشپزی مدرن 3

یکشنبه

8:30تا 11:45

55

خانم آراسته

خاگینه

یکشنبه

12 تا 15:30

56

خانم آراسته

شیرینی پزی 3

یکشنبه

15:30تا 18:30

57

خانم آراسته

آشپزی سنتی 3

سه شنبه

8:30تا 11:45

58

خانم آراسته

شیرینی پزی 1

سه شنبه

12 تا 15:30

59

خانم آراسته

صبحانه

سه شنبه

15:30تا 18:30

60

خانم آراسته

آشپزی مدرن 2

چهارشنبه

8:30تا 11:45

61

خانم آراسته

آشپزی مدرن 1

چهارشنبه

12 تا 15:30

62

خانم آراسته

مادر و کودک

چهارشنبه

15:30تا 18:30

63

خانم آراسته

مربا و ترشی

دوشنبه و پنج شنبه

17:30 تا19

64

خانم انصاری

نقاشی خردسالان (6-4سال)

شنبه و دوشنبه

10:15 تا 11:45

65

خانم انصاری

تقاشی کودکان (9-7سال) گروه الف

شنبه و دوشنبه

12 تا 13:30

66

خانم انصاری

نقاشی کودکان (12-10سال)

شنبه و دوشنبه

14 تا 15:30

67

خانم انصاری

تقاشی کودکان (9-7سال) گروه ب

شنبه و دوشنبه

15:45 تا 17:15

68

خانم انصاری

طراحی سیاه قلم (16-12سال)

چهارشنبه

10:15 تا 13:30

69

خانم انصاری

طراحی سیاه قلم (17سال به بالا)

پنج شنبه

14تا 17:15

70

خانم حربی

سرمه دوزی 1

یکشنبه

8:30 تا11:45

71

خانم حربی

سرمه دوزی 2

سه شنبه

8:30 تا11:45

72

خانم حربی

عثمان دوزی

یکشنبه

12تا 15:30

73

خانم حربی

گلهای کریستال

سه شنبه

12 تا 15:30

74

خانم حربی

گیپوربافی

یکشنبه و سه شنبه

15:45 تا 17:15

75

خانم حربی

سوزن دوزی

پنجشنبه

8:30 تا 11:45

76

خانم حربی

پرورش قارچ

یکشنبه و سه شنبه

17:30تا 19

77

خانم زواری

خوشنویسی

دوشنبه و چهارشنبه

8:30 تا 10

78

خانم زنگ آبادی

جعبه کادویی

شنبه

12 تا 15:30

79

خانم زنگ آبادی

روبان دوزی و آینه کاری

شنبه

15:45 تا 17:15

80

خانم زنگ آبادی

شمع سازی

سه شنبه

12 تا 15:30

81

خانم زنگ آبادی

لحیم کاری و عروسک سازی

سه شنبه

15:45 تا 17:15

82

خانم زنگ آبادی

چرم دوزی پیشرفته

چهارشنبه

8:30 تا 11:45

83

خانم زنگ آبادی

چرم دوزی مقدماتی

چهارشنبه

12 تا 15:30

84

خانم زنگ آبادی

گلهای کریستال

چهارشنبه

15:45 تا 17:15

85

خانم زنگ آبادی

کاشت نگین 2

پنج شنبه

8:30 تا 11:45

86

خانم زنگ آبادی

کاشت نگین 1

پنج شنبه

12 تا 15:30

87

خانم ملک آبادی

طراحی سیاه قلم پیشرفته

شنبه

8:30 تا 11:45

88

خانم ملک آبادی

خوشنویسی با مداد ترم 2 گروه ب

یکشنبه و سه شنبه

8:30 تا 10

89

خانم ملک آبادی

نقاشی کودکان ترم 2 ( 9-7سال)

یکشنبه و سه شنبه

10:15 تا 11:45

90

خانم ملک آبادی

خوشنویسی با مداد ترم 2 گروه الف

دوشنبه و چهارشنبه

8:30 تا 10

91

خانم ملک آبادی

نقاشی کودکان ترم 2 (12-10سال)

دوشنبه و چهارشنبه

10:15 تا 11:45

92

خانم پروانه

میوه آرایی و سفره آرایی

شنبه

8:30 تا 11:45

93

خانم پروانه

روتختی 1

شنبه

12 تا 15:30

94

خانم پروانه

پرده دوزی

شنبه

15:45 تا 19

95

خانم پروانه

مانتودوزی 1

دوشنبه

8:30 تا 11:45

96

خانم پروانه

لباس مجلسی 1

دوشنبه

12 تا 15:30

97

خانم پروانه

لباس مجلسی 2

دوشنبه

15:45 تا 19

98

خانم پروانه

رومبلی

چهارشنبه

8:30تا 11:45

99

خانم پروانه

سرویس آشپزخانه

چهارشنبه

12 تا 15:30

100

خانم پروانه

خیاطی بدون الگو

چهارشنبه

15:45 تا 19

101

خانم حسن پور

آموزش به روش ابزار ترم 3 الف

شنبه و چهارشنبه

8:30 تا 10

102

خانم حسن پور

آموزش به روش ابزار ترم 4الف

شنبه وچهارشنبه

10:15 تا 11:45

103

خانم حسن پور

آموزش به روش ابزار ترم 4ب

شنبه و چهارشنبه

12تا13:30

104

خانم حسن پور

آموزش به روش ابزار ترم 3 ب

شنبه و چهارشنبه

14تا15:30:30

105

خانم حسن پور

آموزش به روش ابزار ترم 1الف

شنبه و چهارشنبه

15:45 تا 17:15

106

خانم حسن پور

آموزش به روش ابزار ترم  1ب

یکشنبه و سه شنبه

10:15 تا 11:45

107

خانم حسن پور

آموزش به روش ابزار ترم 2الف

یکشنبه و سه شنبه

12تا 13:30

108

خانم حسن پور

آموزش به روش ابزار ترم 2ب

یکشنبه و سه شنبه

14تا15:30:30

109

خانم حسن پور

آموزش به روش ابزار ترم 3 ج

دوشنبه و پنج شنبه

10:15 تا 11:45

110

خانم حسن پور

آموزش به روش ابزار ترم 1ج

دوشنبه و پنج شنبه

14 تا 15:30

111

خانم حسن پور

آموزش به روش ابزار ترم 2ج

دوشنبه و پنج شنبه

15:45 تا 17:15

112

خانم حسن پور

آموزش به روش ابزار ترم 2د

سه شنبه و پنج شنبه

8:30 تا 10

113

خانم حسن پور

سفال بزرگسالان

یکشنبه و سه شنبه

15:45 تا 17:15

114

خانم حسن پور

سفال کودکان

دوشنبه و پنج شنبه

12تا13:30

115

آقای شوقی

فصیح خوانی تکمیلی قرآن

دوشنبه و چهارشنبه

17:30تا 19

116

آقای شوقی

تجوید تکمیلی قرآن

یکشنبه و سه شنبه

17:30 تا19

117

آقای شوقی

قرائت قرآن

یکشنبه و سه شنبه

15:45 تا 17:15

118

آقای شوقی

روخوانی تکمیلی قرآن

دوشنبه وچهارشنبه

15:45 تا 17:15

119

خانم پیرمحمدی

کاریکاتور

یکشنبه و سه شنبه

8:30تا 10

120

خانم پیرمحمدی

نقاشی خردسالان (6-4سال)گروه الف

یکشنبه و سه شنبه

10:15 تا 11:45

121

خانم پیرمحمدی

نقاشی خردسالان (6-4سال)گروه ب

یکشنبه و سه شنبه

12 تا 13:30

122

خانم پیرمحمدی

نقاشی خردسالان (12-10سال)

یکشنبه و سه شنبه

14 تا15:30

123

خانم پیرمحمدی

نقاشی خردسالان (6-4سال)گروه ج

یکشنبه و سه شنبه

15:45 تا 17:15

124

خانم پیرمحمدی

حکاکی روی فلز

پنج شنبه

8:30 تا 11:45

125

خانم رشتبریان

 بازی های بومی - محلی گروه الف (8-4سال)

شنبه و دوشنبه

12 تا 13:30

126

خانم رشتبریان

 بازی های بومی - محلی گروه ب (8-4سال)

یکشنبه و سه شنبه

10:15 تا 11:45

127

آقای رحمانی

کارگاه مهارتهای فرزند پروری (رایگان)

چهارشنبه ها

10تا 12

128

آقای رحمانی

کارگاه تحکیم بنیان خانواده (رایگان)

یکشنبه ها

10 تا 12

129

آقای رحمانی

کارگاه مهارتهای زندگی محیط کار

یکشنبه ها

8:30تا 10

130

خانم ابراهیم زاده

مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده

شنبه و چهارشنبه

8:30تا 10

131

خانم ابراهیم زاده

مهارت های سالم زیستن

شنبه و چهارشنبه

10:15 تا 11:45


 
خانه فرهنگ مادر و کودک
آموزش‌های شهروندی
کتابخانه
انجمن ادبی
آموزش‌های قرآنی
 آمار عملکرد فرهنگسرا

ردیف

نام کلاس

تعداد ثبت نام

ردیف

نام کلاس

تعداد ثبت نام

ردیف

نام کلاس

تعداد ثبت نام

1

بازی های محلی - بومی الف

16

23

نقاشی کودکان ترم 2

14

45

خیاطی ترم 2

13

2

بازی های محلی - بومی ب

12

24

نقاشی کودکان ترم 4

9

46

خیاطی ترم 3

9

3

قصه های قرآنی

22

25

نقاشی ترم یک بالای 5 سال

16

47

بافتنی ترم 1

13

4

آموزش به روش ابزار ترم 1 الف

14

26

نقاشی کودکان ترم 1

17

48

بافتنی ترم2

15

5

آموزش به روش ابزار ترم 1 ب

15

27

آشپزی رمضان الف